alt

Zmierzch izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.3
12 975
Ocen
calendar2008
time2h 02m
Ekranizacja bestsellerowej powieści Stephenie Meyer. 17-letnia Bella Swan (Kristen Stewart), przeprowadza się do Forks, miasteczka w deszczowym stanie Waszyngton, by zamieszkać ze swoim ojcem (Billy Burke). Kiedy poznaje tajemniczego i niezwykle ponętnego Edwarda Cullena (Robert Pattinson), jej przeciętne dotychczas życie zupełnie się odmienia. Zachwycona jego złotymi oczami, hipnotyzującym głosem i nadprzyrodzonymi umiejętnościami, kompletnie traci dla niego głowę. Nie mogąc mu się oprzeć, nie zdaje sobie sprawy, na jakie niebezpieczeństwo naraża siebie i swoich najbliższych...

Aktorzy

Actor Robert Pattinson

Robert Pattinson

Actor Kristen Stewart

Kristen Stewart

Actor Anna Kendrick

Anna Kendrick

Actor Billy Burke

Billy Burke

Actor Rachelle Lefevre

Rachelle Lefevre

Actor José Zúñiga

José Zúñiga

Actor Taylor Lautner

Taylor Lautner

Actor Jackson Rathbone

Jackson Rathbone

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Obłędna miłość wampira i dziewczyny w filmie Zmierzch (2008)

Film Zmierzch z 2008 roku opowiada niezwykłą historię miłosną pomiędzy Bellą, zwyczajną nastolatką, a Edwardem, tajemniczym wampirem. Produkcja ta stanowi ekranizację pierwszego tomu bestsellerowej serii książek autorstwa Stephenie Meyer.

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku Forks, do którego przeprowadza się główna bohaterka Bella Swan. W nowej szkole dziewczyna spotyka Edwarada Cullena, który od razu ją zaintrygował. Okazuje się, że Edward i jego rodzina to wampiry, które żywią się zwierzęcą krwią. Mimo różnic między nimi zakochani nie potrafią się oprzeć narastającemu uczuciu.

Film przedstawia burzliwy i porywający romans Belli i Edwarda. Pomimo dzielących ich barier, para przeżywa namiętne i obłędne chwile. Ich miłość zdaje się być silniejsza od uprzedzeń i lęków. Czy uczucie Belli i Edwarda przetrwa mimo wszystko?

Zmierzch

Filmowa adaptacja bestsellerowej powieści Stephenie Meyer

Ekranizacja Zmierzchu powstała na bazie niezwykle popularnej powieści o tym samym tytule autorstwa Stephenie Meyer. Książka z 2005 roku błyskawicznie podbiła serca czytelników na całym świecie i trafiła na szczyty list bestsellerów.

Realizacją filmu zajęła się wytwórnia Summit Entertainment. Reżyserką została Catherine Hardwicke, natomiast w rolach głównych wystąpili Kristen Stewart jako Bella oraz Robert Pattinson jako tajemniczy Edward. Premiera obrazu miała miejsce 21 listopada 2008 roku.

Adaptacja książki wiernie oddaje klimat oryginalnej historii, przenosząc widzów do świata pełnego mrocznych sekretów i namiętności. Film zachwyca efektami wizualnymi i poruszającą grą aktorów. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów sagi "Zmierzch" Stephenie Meyer.

Niezwykła historia Belli i Edwarda

Fabuła Zmierzchu skupia się na relacji pomiędzy dwiema głównymi postaciami - Bellą i Edwardem. Jest to opowieść o niezwykłej miłości łączącej zwyczajną dziewczynę i tajemniczego wampira.

Bella to skromna nastolatka, która przeprowadza się do małego miasteczka Forks. Tam poznaje intrygującego Edwarada Cullena. Chłopak okazuje się być wampirem i stara się trzymać z daleka od Belli. Jednak mimo dzielących ich różnic, para czuje do siebie coraz większe zauroczenie.

Film przedstawia rozwój niecodziennej relacji pomiędzy Bellą a Edwardem. Widzowie mogą śledzić, jak między bohaterami rodzi się głębokie uczucie, które stawia pod znakiem zapytania dotychczasowe reguły ich światów.

Wciągająca opowieść o pożądaniu i pragnieniu

Jednym z głównych motywów historii Belli i Edwarda jest pożądanie oraz walka z pragnieniem krwi. Edward jako wampir musi na co dzień kontrolować swój głód. Bella z kolei budzi w nim namiętność, z którą ciężko mu walczyć.

Film ukazuje, jak bohaterowie mierzą się ze swoimi żądzami i instynktami. Edward stara się z całych sił powstrzymywać swoją wampirzą naturę, by chronić Bellę. Ona z kolei oddaje się uczuciu do tajemniczego wampira, nie zważając na niebezpieczeństwa.

Zmierzch to wciągająca opowieść o walce dobra ze złem, rozumu z pożądaniem. Ukazuje, jak trudno jest pokonać własne słabości i pragnienia. Jednak prawdziwa miłość może okazać się silniejsza.

Najmocniejsze uczucie na świecie przezwycięża wszelkie przeszkody. Prawdziwa miłość dodaje odwagi i pozwala dokonać niemożliwego.

Zmierzch

Porywająca historia miłosna ponad podziałami

Sednem filmu Zmierzch jest niezwykła historia miłosna łącząca z pozoru dwie zupełnie różne osoby. Bella to zwykła nastolatka, natomiast Edward - tajemniczy wampir skrywający mroczne sekrety.

Mimo że bohaterów dzieli niemal wszystko, czują do siebie coraz większe uczucie. Nie potrafią zapanować nad swoim pożądaniem i pociągiem. Gotowi są zaryzykować wszystko, by być razem.

Film pokazuje, że prawdziwa miłość jest w stanie przekroczyć bariery i uprzedzenia. Uczucie Belli i Edwarda burzy konwenanse oraz łamie zasady ich światów. Jest najważniejsze ponad wszelkimi podziałami.

Pasjonująca historia wampira zakochanego w człowieku

Motyw wampira zakochanego w zwyczajnej dziewczynie stanowi niezwykle fascynujący wątek fabularny Zmierzchu. Postać Edwarda łączy w sobie cechy człowieka i krwiożerczego potwora.

Film pokazuje walkę Edwarada z własną mroczną naturą. Chce on z całych sił powstrzymać swoje wampirze instynkty, by uchronić Bellę przed niebezpieczeństwem. Jednak głód i pożądanie dziewczyny stanowią dla niego ogromną pokusę.

W historii Belli i Edwarda kryje się fascynujący konflikt dobra ze złem. Produkcja ukazuje zmagania wampira pragnącego przezwyciężyć swą ciemną stronę z miłości do człowieka. To opowieść, która wciąga i nie pozwala się oderwać od ekranu.

Podsumowanie

Film Zmierzch z 2008 roku to pasjonująca opowieść o miłości wampira i zwyczajnej dziewczyny. Ekranizacja bestsellerowej powieści Stephenie Meyer wciąga widzów w świat pełen namiętności i mrocznych tajemnic. Cały film można obejrzeć online na platformie Zalukaj w wersji z lektorem lub napisami w języku polskim.

Głównymi bohaterami są Bella i Edward. Ona to zagubiona nastolatka, która przeprowadza się do małego miasteczka Forks. Tam poznaje tajemniczego Edwarada, w którym zakochuje się bez pamięci. Okazuje się jednak, że Edward skrywa mroczny sekret - jest wampirem. Film online opowiada o trudnej walce pary z ich uczuciami i pożądaniem. Czy miłość Belli i Edwarda przetrwa?

Zmierzch to fascynująca historia ponad podziałami. Ukazuje, że prawdziwe uczucie może pokonać wszelkie bariery i uprzedzenia. Produkcja zachwyca grą aktorów, efektami wizualnymi oraz wciągającą fabułą. Gorąco polecam ten film online wszystkim miłośnikom gatunku fantasy i mrocznych romansów.

Jeśli szukasz gdzie obejrzeć cały film Zmierzch, polecam serwis Zalukaj. Możesz go tam zobaczyć legalnie, w dobrej jakości HD i z polskim lektorem. Warto poznać tę wciągającą historię Belli i Edwarda, która na zawsze zmieniła gatunek młodzieżowych filmów fantasy.

10 Podobnych Filmów:

  1. Strefa interesów
  2. PERFECT DAYS
  3. Wszystkie imiona Boga
  4. Jezus
  5. Nigdzie
  6. W głowie się nie mieści
  7. Bagażnik – uwięziona
  8. After 5. Na zawsze
  9. Gran Turismo
  10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 12975
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Summit Entertainment
avatar

Dave021

Zmierzch można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Zmierzch , to przyjrzyj się ocenie 6.3. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 6.3, Zmierzch udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Zmierzch z oceną 6.3, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

IziMovie1

Z oceną 6.3, Zmierzch zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.3 sugeruje, że Zmierzch to pozycja obowiązkowa dla fanów Summit Entertainment.