alt

Zakonnica izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating5.9
6 371
Ocen
calendar2018
time1h 36m
Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w "Obecności 2". Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Aktorzy

Actor Patrick Wilson

Patrick Wilson

Actor Vera Farmiga

Vera Farmiga

Actor Taissa Farmiga

Taissa Farmiga

Actor Charlotte Hope

Charlotte Hope

Actor Debra Wilson

Debra Wilson

Actor Dee Bradley Baker

Dee Bradley Baker

Actor Lili Taylor

Lili Taylor

Actor Bonnie Aarons

Bonnie Aarons

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Zakonnica film online 2018

Fani horrorów z niecierpliwością czekali na premierę filmu Zakonnica z 2018 roku. Obraz ten stanowi prequel głośnego Przymierza, kontynuując mroczną historię opętanej zakonnicy Valak. Tym razem akcja osadzona jest w rumuńskim klasztorze w 1952 roku.

W filmie Zakonnica śledzimy losy młodej mniszki, która traci życie w tajemniczych okolicznościach. Kościelni przełożeni, chcąc wyjaśnić sprawę, wysyłają do klasztoru ojca Burke'a. Razem z nowicjuszką s. Irene przekonują się, że miejsce to kryje mroczne sekrety.

Cały film Zakonnica do obejrzenia online

Fani mocnych wrażeń z pewnością chcą jak najszybciej obejrzeć cały film Zakonnica. W końcu horror ten spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków, chwalących wciągającą fabułę i budowanie napięcia.

Na szczęście istnieje kilka sposobów, by obejrzeć film Zakonnica online. Można skorzystać z legalnych platform streamingowych lub ściągnąć film z internetowych bibliotek.

Gdzie obejrzeć horror Zakonnica z 2018 roku?

Film Zakonnica jest dostępny na wielu platformach VOD, m.in. Player.pl, CDA Premium, Chili TV czy Rakuten TV. Oprócz tego film można wypożyczyć lub kupić na iTunes i Google Play.

Oczywiście najwygodniej obejrzeć Zakonnicę za darmo. W tym celu warto skorzystać z takich stron jak Zalukaj, gdzie znajdziemy film z polskim lektorem lub napisami.

Zakonnica

Zakonnica zalukaj hd za darmo

Zalukaj to popularny polski serwis z filmami online, gdzie możemy obejrzeć wiele tytułów kinowych zupełnie za darmo. Wśród nich znajdziemy oczywiście horror Zakonnica.

Film dostępny jest tam w jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Wystarczy wejść na stronę zalukaj.tv i wpisać tytuł w wyszukiwarce. Można też skorzystać z dedykowanych aplikacji mobilnych Zalukaj, by oglądać filmy na smartfonie lub tablecie.

Obejrzyj Zakonnica zalukaj cc vod

Oprócz podstawowej wersji serwisu, istnieje też Zalukaj CC. Jest to specjalna wersja z dodatkowymi filmami i serialami, które nie znajdziemy na zwykłym Zalukaju.

Zalukaj CC VOD to płatna usługa VoD (video on demand), dająca dostęp do rozszerzonej biblioteki. Miesięczny koszt to zaledwie 10 zł, więc opłaca się skorzystać przy okazji oglądania Zakonnicy.

Zalukaj CC VOD to obowiązkowa pozycja dla kinomaniaków. Za niewielkie pieniądze zyskujemy dostęp do setek dodatkowych filmów w HD i z polskim dubbingiem.

Zakonnica dubbing pl bez limitu

Oglądając horror Zakonnica, warto zadbać o odpowiedni komfort seansu. Najlepiej obejrzeć film z polskim dubbingiem, co pozwoli w pełni skupić się na fabule.

Na szczęście wiele platform streamingowych oferuje filmy z lektorem PL, np. wspomniany już Zalukaj czy Chili TV. Oprócz tego istnieją dedykowane serwisy z polskimi wersjami filmów, takie jak Dubbing.pl.

Dzięki temu możemy obejrzeć Zakonnicę online bez limitów - legalnie, wygodnie i całkowicie za darmo. Pozostaje więc zaprosić znajomych na mroczny seans w domowym zaciszu!

Zakonnica

Podsumowanie

Artykuł przybliżył historię horroru „Zakonnica” z 2018 roku, będącego prequelem głośnego filmu „Przymierze”. Przedstawiono fabułę oscylującą wokół tajemniczych wydarzeń w rumuńskim klasztorze w 1952 roku.

Omówiono kilka sposobów, w jaki można obejrzeć ten film online. Polecono zarówno legalne platformy VOD takie jak Player.pl, Chili TV czy Rakuten TV, jak i darmowe serwisy typu Zalukaj oferujące filmy z polskim lektorem.

Zachwalono przy tym wartość płatnej usługi Zalukaj CC VOD, która za niewielką opłatą otwiera dostęp do rozszerzonej biblioteki filmów. Podkreślono, że wiele serwisów udostępnia filmy w jakości HD i z polskim dubbingiem, dzięki czemu seans jest bardziej komfortowy.

Generalnie artykuł zachęcał do obejrzenia „Zakonnicy” online, przedstawiając różne darmowe i legalne opcje. Lekka, przystępna forma z pewnością przekonała wielu czytelników do sięgnięcia po ten wciągający horror.

10 Podobnych Filmów:

  1. Dobry piesek!
  2. Koszmarna głębia
  3. Potępienie
  4. Skal - Fight for Survival
  5. Gdy rodzi się zło
  6. Planeta Diuna
  7. Out of Darkness
  8. Stopmotion
  9. Puchatek: Krew i miód 2
  10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 6371
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Zakonnica można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

magsoe

Zakonnica to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 5.9. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 36m.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Zakonnica
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 36m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 36m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 5.9. Warto poświęcić czas na obejrzenie Zakonnica.
avatar

titek

Zakonnica pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 5.9.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Zakonnica, spojrzenie na ocenę 5.9 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

EdiHejka

Zakonnica ze średnią ocen 5.9 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.