alt

Wołyń izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating7.3
119
Ocen
calendar2016
time2h 30m
Jest lato 1939 roku. Zosia to młoda Polka, bezgranicznie zakochana w Ukraińcu Petro. Ich wielka miłość zostaje wystawiona na próbę, gdy ojciec dziewczyny postanawia wydać ją za majętnego wdowca, Skibę. Zaraz po ślubie zrozpaczona Zosia zostaje sama z dziećmi męża powołanego na front. Tymczasem między mieszkającymi obok siebie Polakami, Ukraińcami i Żydami dochodzi do coraz liczniejszych aktów przemocy. Dziewczyna staje się uczestniczką i świadkiem tragicznych wydarzeń, których kulminacją będzie rzeź dokonana na ludności polskiej przez bezwzględnych oprawców z UPA oraz polskie akcje samoobronne.

Aktorzy

Actor Janusz Chabior

Janusz Chabior

Actor Gabriela Muskała

Gabriela Muskała

Actor Heorhii Povolotskyi

Heorhii Povolotskyi

Actor Lech Dyblik

Lech Dyblik

Actor Tomasz Sapryk

Tomasz Sapryk

Actor Jacek Braciak

Jacek Braciak

Actor Jarosław Gruda

Jarosław Gruda

Actor Maria Sobocińska

Maria Sobocińska

Obejrzyj także

Wołyń (2016) - Dramat wojenny online

Jeśli lubisz mocne, wojenne dramaty, koniecznie musisz obejrzeć film Wołyń z 2016 roku. To poruszająca historia osadzona w realiach II wojny światowej, która nie pozostawia obojętnym. Akcja rozgrywa się na Wołyniu w 1943 roku i przedstawia tragiczne wydarzenia z udziałem Polaków i Ukraińców. Film trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty!

Reżyserii podjął się Wojciech Smarzowski, znany z takich produkcji jak Róża, Pod Mocnym Aniołem czy Wołyń. W rolach głównych wystąpili Michał Żebrowski, Kalina Jędrusik oraz Aleksandra Justa. Film zdobył wiele nagród, między innymi Orły i Złote Lwy. Został bardzo wysoko oceniony zarówno przez krytyków, jak i widzów.

Gdzie obejrzeć ten film?

Wołyń jest dostępny legalnie i za darmo na platformie Zalukaj. Możesz go obejrzeć w wersji z lektorem, dubbingiem lub napisami w jakości HD. Wystarczy wejść na stronę Zalukaj.tv, wpisać tytuł w wyszukiwarce i rozpocząć seans. Cały film Wołyń jest dostępny bez limitów i reklam.

Wołyń

Wołyń (2016) - Film dostępny w internecie

Nie musisz już szukać, gdzie obejrzeć film Wołyń z 2016 roku. Ten poruszający dramat wojenny jest dostępny legalnie i za darmo w internecie na stronie Zalukaj. Wystarczy wejść, wpisać tytuł i możesz rozpocząć oglądanie.

Polecam obejrzeć ten film wszystkim miłośnikom mocnych, wojennych dramatów. Trzyma w napięciu od początku do końca.

Film dostępny jest w wysokiej jakości HD, możesz wybrać wersję z lektorem, dubbingiem lub napisami po polsku. Cały seans odbywa się bez limitów i bez irytujących reklam. Wystarczy wejść na Zalukaj.tv, wpisać w wyszukiwarce Wołyń i rozpocząć oglądanie zupełnie za darmo!

Wołyń (2016) - Cały film za darmo online

Nie musisz już płacić ani rejestrować kont, aby obejrzeć świetny, wojenny dramat Wołyń z 2016 roku. Ten film jest dostępny legalnie i w całości za darmo na stronie internetowej Zalukaj. Wystarczy wejść, wyszukać tytuł i możesz od razu rozpocząć oglądanie!

Wołyń to poruszająca historia ukazująca tragiczne wydarzenia z 1943 roku na Wołyniu z udziałem Polaków i Ukraińców. Film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, z Michałem Żebrowskim w roli głównej to prawdziwa gratka dla fanów mocnych dramatów wojennych. Polecamy!

 • Obejrzyj za darmo i legalnie
 • Dostępny na Zalukaj.tv
 • Wysoka jakość HD
 • Lektor, napisy lub dubbing do wyboru

Wołyń (2016) - Zalukaj za darmo ten obraz

Platforma Zalukaj umożliwia legalne i darmowe oglądanie wielu filmów, seriali oraz programów rozrywkowych. Wśród nich znajduje się również świetny dramat wojenny Wołyń z 2016 roku w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Opowiada on poruszającą historię z 1943 roku, kiedy to doszło do krwawych wydarzeń z udziałem Polaków i Ukraińców. W rolach głównych wystąpili Michał Żebrowski oraz Aleksandra Justa. Film zdobył wiele nagród i zachwycił zarówno krytyków, jak i widzów.

Polecamy obejrzeć ten mocny dramat wojenny wszystkim miłośnikom kina. Dostępny całkowicie za darmo na Zalukaj!

Wołyń

Wołyń (2016) - Obejrzyj ten dramat wojenny

Szukasz dobrego, wojennego dramatu? Koniecznie obejrzyj Wołyń z 2016 roku. To poruszająca opowieść osadzona w realiach II wojny światowej, która zachwyciła zarówno krytyków, jak i widzów. Opowiada historię z 1943 roku, kiedy to na Wołyniu doszło do krwawych wydarzeń z udziałem Polaków i Ukraińców.

W rolach głównych świetni aktorzy: Michał Żebrowski, Kalina Jędrusik i Aleksandra Justa. Reżyserii podjął się znany Wojciech Smarzowski. Film jest dostępny legalnie i za darmo online na Zalukaj. Wystarczy wejść na stronę, wyszukać tytuł i można rozpocząć oglądanie w HD i z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem.

Podsumowanie

Film Wołyń to poruszający dramat wojenny z 2016 roku, który opowiada tragiczną historię z 1943 roku, kiedy na Wołyniu doszło do krwawych wydarzeń z udziałem Polaków i Ukraińców. W rolach głównych świetni aktorzy na czele z Michałem Żebrowskim. Reżyserii podjął się utalentowany Wojciech Smarzowski.

Ten mocny film wojenny zdobył wiele nagród i uznanie krytyków. Jest dostępny legalnie, za darmo i w całości na platformie online Zalukaj. Można go obejrzeć w wysokiej jakości HD, z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Polecamy wszystkim miłośnikom ambitnych dramatów.

Zalukaj udostępnia ten film bez opłat, limitów i bez irytujących reklam. Wystarczy wejść na stronę Zalukaj.tv, wpisać w wyszukiwarce tytuł Wołyń i można od razu rozpocząć oglądanie. Gorąco polecamy ten poruszający dramat historyczny osadzony w realiach II wojny światowej.

Podsumowując, Wołyń to obowiązkowa pozycja dla fanów ambitnego, polskiego kina wojennego. Legalnie dostępny online na Zalukaj, z polskim dubbingiem, napisami lub lektorem. Zachęcamy do obejrzenia tego mocnego dramatu wojennego już dziś!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 119
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

9 Komentarzy

avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Narodowy Instytut Audiowizualny
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Wołyń
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 2h 30m, to angażują od początku do końca.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 2h 30m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.3 nie wzięła się znikąd - Wołyń po prostu wciąga.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.3, Wołyń zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.3 nie przekonuje Cię do obejrzenia Wołyń, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Wołyń z oceną 7.3 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.