alt

To: Rozdział 2 izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.8
8 307
Ocen
calendar2019
time2h 49m
Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. "To: Rozdział 2" ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie "To".

Aktorzy

Actor Bill Skarsgård

Bill Skarsgård

Actor James McAvoy

James McAvoy

Actor Finn Wolfhard

Finn Wolfhard

Actor Jessica Chastain

Jessica Chastain

Actor Bill Hader

Bill Hader

Actor Jay Ryan

Jay Ryan

Actor Sophia Lillis

Sophia Lillis

Actor Stephen King

Stephen King

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

To: Rozdział 2 (2019) - Przerażająca walka z demonicznym Potworem

W filmie To: Rozdział 2 bohaterowie muszą stawić czoła swemu największemu koszmarowi - powracającemu po 27 latach demonicznemu klaunowi Pennywise'owi. Jako dzieci pokonali straszną istotę, ale teraz ona powraca z jeszcze większą mocą.

Dorosłe już paczki przyjaciół z Derry po latach dzieli wszystko - zapomnienie, dystans i codzienne troski. Ale przeszłość ich dogania. Na jaw wychodzi seria tajemniczych zaginięć, które mają miejsce w rodzinnym miasteczku. Mike przypomina reszcie o obietnicy sprzed lat i prosi o pomoc.

Bohaterowie muszą zmierzyć się ze swoimi najmroczniejszymi wspomnieniami i lękami. Tylko wspólnymi siłami będą w stanie pokonać zło, które na nowo dało o sobie znać. Czy uda im się powstrzymać morderczego klauna, nim ten odbierze więcej niewinnych istnień?

Przekonaj się sam, oglądając wciągającą kontynuację filmu To z 2017 roku. Ta mroczna historia w reżyserii Muschiettiego na długo pozostanie w Twojej pamięci. Nie możesz przegapić tej produkcji!

To: Rozdział 2

To: Rozdział 2 (2019) - Ostateczne starcie z morderczym klaunem

Film To: Rozdział 2 to emocjonujący finał bestsellerowej powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Po 27 latach od wydarzeń z pierwszej części, koszmar z przeszłości powraca, by po raz ostatni zmierzyć się z odważną paczką przyjaciół.

Dorosłe już dzieciaki z Derry otrzymują wezwanie od Mike'a, jedynego z nich, który pozostał w rodzinnym miasteczku. Okazuje się, że fala tajemniczych zbrodni znów ma miejsce na ulicach miasteczka. Mike przypomina przyjaciołom o danej sobie obietnicy powrotu, gdy zło odżyje na nowo.

Mimo upływu lat i próby zapomnienia, Bill, Beverly, Richie, Ben, Eddie wracają do Derry, by stawić czoła przerażającemu klaunowi Pennywise'owi. Tym razem muszą zakończyć rozpoczętą walkę i pokonać go raz na zawsze. W przeciwnym razie zło na dobre zapanuje nad miasteczkiem i jego mieszkańcami.

Nie możesz przegapić tej wstrząsającej produkcji, będącej zwieńczeniem bestsellerowej historii Stephena Kinga. Przekonaj się, czy bohaterom uda się ostatecznie pokonać morderczego klauna Pennywise'a i uratować Derry.

To: Rozdział 2 (2019) - Czy uda się pokonać zło na dobre?

W filmie To: Rozdział 2 bohaterowie muszą zmierzyć się ze swoją mroczną przeszłością. Po 27 latach od pokonania demonicznego klauna Pennywise'a, zło powraca do małego miasteczka Derry. Tym razem bohaterowie chcą raz na zawsze pozbyć się złowrogiej istoty.

Dorosłe już paczka przyjaciół, którzy rozeszli się i zamieszkali w różnych częściach Stanów, ponownie jednoczy siły. Mike, jedyny który pozostał w rodzinnym mieście, wzywa ich, gdy zaczynają się dziwne zaginięcia mieszkańców.

Bill, Beverly, Richie, Ben i Eddie muszą stawić czoła lękom z dzieciństwa i powrócić do opustoszałego miasteczka. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać Pennywise'a raz na zawsze? A może to on tym razem na dobre zawładnie Derry?

Przekonaj się sam, oglądając wciągającą kontynuację horroru To z 2017 roku. Film w reżyserii Andy'ego Muschiettiego zapewni Ci dreszcze emocji i zaskoczy niejednym zwrotem akcji. To produkcja, której nie możesz przegapić!

Podsumowanie

Film To: Rozdział 2 to kontynuacja kultowego horroru z 2017 roku, opowiadająca o losach dorosłych już przyjaciół z małego miasteczka Derry. Po 27 latach od wydarzeń z pierwszej części, demoniczny klaun Pennywise powraca, by znów zasiać terror w rodzinnych stronach bohaterów.

Dorosły już Bill, Beverly, Richie, Ben, Eddie i Mike otrzymują pilną wiadomość od pozostającego w Derry kolegi. Okazuje się, że fala tajemniczych zbrodni na nowo ma miejsce w miasteczku. Mike przypomina przyjaciołom o danej sobie obietnicy powrotu, gdy koszmar ich dzieciństwa odżyje.

Mimo upływu lat i próby zapomnienia, bohaterowie decydują się wrócić do opustoszałego miasteczka, by wspólnymi siłami stawić czoła przerażającemu klaunowi. Tym razem chcą raz na zawsze pokonać go i uwolnić Derry od zła. Czy ich plan się powiedzie?

To: Rozdział 2 to emocjonujący finał bestsellerowej powieści Stephena Kinga w reżyserii Andy'ego Muschiettiego. Film zapewni Ci wiele dreszczy emocji i trzyma w napięciu do samego końca. Gorąco polecam tę produkcję fanom mrocznych historii!

10 Podobnych Filmów:

  1. Dobry piesek!
  2. Koszmarna głębia
  3. Potępienie
  4. Skal - Fight for Survival
  5. Gdy rodzi się zło
  6. Planeta Diuna
  7. Out of Darkness
  8. Stopmotion
  9. Puchatek: Krew i miód 2
  10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 8307
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

To: Rozdział 2 należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

MatVOD

To: Rozdział 2 jest dobry i daję mu 6.8 na 8307 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam To: Rozdział 2
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 49m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 49m. Gorąco polecam
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.8. Warto poświęcić czas na obejrzenie To: Rozdział 2.
avatar

Matek

Mocna ocena 6.8 sugeruje, że To: Rozdział 2 to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć To: Rozdział 2, spojrzenie na ocenę 6.8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

IziMovie1

Z oceną 6.8, To: Rozdział 2 zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.8 sugeruje, że To: Rozdział 2 to pozycja obowiązkowa dla fanów New Line Cinema.