alt

The Inspection izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.2
51
Ocen
calendar2022
time1h 35m

Aktorzy

Actor Gabrielle Union

Gabrielle Union

Actor Bokeem Woodbine

Bokeem Woodbine

Actor Nicholas Logan

Nicholas Logan

Actor Raúl Castillo

Raúl Castillo

Actor Aaron Domínguez

Aaron Domínguez

Actor Andrew Kai

Andrew Kai

Actor Wynn Reichert

Wynn Reichert

Actor Jeremy Pope

Jeremy Pope

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Obejrzyj film "The Inspection" (2022) online

Jeśli szukasz ciekawego, wciągającego filmu dramatycznego, koniecznie sprawdź nowy obraz pt. "The Inspection" z 2022 roku. Film miał swoją premierę 18 listopada 2022 i zebrał bardzo dobre recenzje za wciągającą fabułę i świetne aktorstwo.

Akcja filmu toczy się wokół Ellis French, młodego, utalentowanego aktora (Jeremy Pope), który po wyrzuceniu z domu przez homofobiczną matkę postanawia dołączyć do piechoty morskiej. Musi stawić czoła uprzedzeniom i trudnym warunkom treningowym, aby dowieść swojej wartości.

Film został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, którzy chwalą przekonującą historię, aktorstwo i reżyserię. W serwisie Rotten Tomatoes ma aż 95% pozytywnych recenzji, a w portalu Metacritic ocenę 82 punkty na 100.

Jeśli interesują Cię mocne, poruszające historie z życia, to "The Inspection" jest pozycją obowiązkową. Poniżej znajdziesz informacje, gdzie możesz obejrzeć ten film online.

The Inspection

Gdzie obejrzeć film "The Inspection" z 2022 roku?

Film "The Inspection" jest obecnie dostępny legalnie na kilku platformach VOD w Polsce. Możesz go obejrzeć między innymi na:

 • Player.pl
 • Cineman
 • Chili
 • Rakuten

Platformy te oferują obejrzenie filmu z polskim lektorem lub napisami za opłatą ok. 15-20 zł. W Player.pl i Cineman możesz także wypożyczyć film na 48h.

"The Inspection" (2022) dostępny w internecie z napisami

Fani kina niezależnego z pewnością docenią walory artystyczne i fabułę filmu "The Inspection", który opowiada wciągającą historię walki z uprzedzeniami i dążenia do akceptacji.

Film można legalnie obejrzeć przez internet na wyżej wymienionych platformach VOD takich jak Player.pl, Cineman czy Chili. Są one dostępne z polskim lektorem lub napisami za niewielką opłatą.

Polecamy obejrzenie tej produkcji szczególnie fanom ambitnych filmów obyczajowych poruszających ważne społeczne tematy. Wciągająca historia i kapitalne aktorstwo Jeremy'ego Pope gwarantują świetne wrażenia.

Cały film "The Inspection" do obejrzenia za darmo

Fani ambitnego, niezależnego kina na pewno będą zachwyceni filmem pt. "The Inspection", który miał swoją premierę 18 listopada 2022 roku. To poruszająca opowieść o walce z uprzedzeniami i pragnieniu akceptacji.

Niestety obecnie nie ma legalnych i darmowych opcji, aby obejrzeć cały film "The Inspection" w internecie. Jednak na platformach takich jak Player.pl, Cineman czy Chili można go obejrzeć już za ok. 15 zł.

Polecamy wypożyczenie filmu chociażby dla świetnej gry aktorskiej Jeremy'ego Pope oraz wciągającej, poruszającej historii, która na pewno Was nie zawiedzie.

Miejmy nadzieję, że wkrótce "The Inspection" trafi do szerszej dystrybucji i będzie możliwość obejrzenia go całkowicie za darmo legalnie w internecie.

The Inspection

Zwiastun filmu "The Inspection" z 18.11.2022

Film pt. "The Inspection" to jedna z najlepiej ocenianych produkcji niezależnych 2022 roku. Opowiada historię Ellis'a French'a, utalentowanego aktora (w tej roli świetny Jeremy Pope), który wstępuje do piechoty morskiej, aby udowodnić swoją wartość.

Obraz miał premierę 18 listopada 2022 i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków, którzy chwalą przekonującą historię, aktorstwo i reżyserię. Ma aż 95% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes.

Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna tej produkcji:

[tutaj embed zwiastuna z YT]

Jak widać, będzie to bardzo ciekawe i wciągające kino z mocną historią w tle. Gorąco polecamy obejrzeć ten film w jednej z platform VOD!

Gdzie można obejrzeć nowy film "The Inspection"?

Wciągający dramat obyczajowy pt. "The Inspection" opowiada historię młodego, utalentowanego aktora, który po wyrzuceniu z domu przez homofobiczną matkę postanawia dołączyć do piechoty morskiej, aby udowodnić swoją wartość.

Film zebrał znakomite recenzje krytyków i jest jedną z najlepiej ocenianych produkcji niezależnych 2022 roku (ma 95% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes).

Obecnie ten film można obejrzeć legalnie online na kilku polskich platformach VOD, między innymi:

 • Player.pl
 • Cineman
 • Chili

Koszt wypożyczenia to ok. 15-20 zł. Warto go obejrzeć choćby dla świetnego aktorstwa i mocnej, poruszającej historii. Gorąco polecamy!

Film "The Inspection" z 18.11.2022 do obejrzenia online

"The Inspection" to jeden z najlepszych i najbardziej docenionych filmów niezależnych 2022 roku. Obraz opowiada historię Ellis'a French'a, utalentowanego aktora (kapitalna rola Jeremy'ego Pope), który po konflikcie z homofobiczną matką postanawia dołączyć do piechoty morskiej, by udowodnić swoją wartość.

Film zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków, którzy chwalą reżyserię, scenariusz i aktorstwo - zwłaszcza Jeremy'ego Pope'a w roli głównej. Ma aż 95% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes i ocenę 82/100 na Metacritic.

Obecnie ten wybitny dramat obyczajowy jest dostępny legalnie online na platformach VOD w Polsce, między innymi Player.pl, Cineman i Chili. Można go obejrzeć już za 15-20 zł.

Gorąco polecamy ten film wszystkim miłośnikom ambitnego, niezależnego kina. Wciągająca fabuła i fenomenalne aktorstwo gwarantują niezapomniane wrażenia.

Podsumowanie

Film "The Inspection" to jedna z najlepiej ocenianych produkcji niezależnych 2022 roku. Opowiada wciągającą i poruszającą historię Ellis'a, utalentowanego aktora wyrzuconego z domu przez homofobiczną matkę, który postanawia dołączyć do piechoty morskiej, by udowodnić swoją wartość.

Obraz zebrał znakomite recenzje krytyków, którzy chwalą przekonującą fabułę, reżyserię i fenomenalne aktorstwo Jeremy'ego Pope'a w roli głównej. Ma aż 95% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes.

Film jest obecnie dostępny legalnie na kilku platformach VOD w Polsce, m.in. Player.pl, Cineman czy Chili. Można go tam obejrzeć już za 15-20 zł z polskim lektorem lub napisami.

Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom ambitnego, niezależnego kina. Wciągająca historia i kapitalne aktorstwo gwarantują niezapomniane wrażenia.

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 51
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. The Inspection można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 6.2. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 35m.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam The Inspection
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 35m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.2. Warto poświęcić czas na obejrzenie The Inspection.
avatar

titek

The Inspection pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 6.2.
avatar

Matek

Mocna ocena 6.2 sugeruje, że The Inspection to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 6.2, The Inspection udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 6.2, The Inspection musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.2 sugeruje, że The Inspection to pozycja obowiązkowa dla fanów Freedom Principle.