alt

Smakosz: Odrodzenie izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating5.5
926
Ocen
calendar2022
time1h 28m
Laine (Sydney Craven) za namową chłopaka udaje się na lokalny festiwal, który przyciąga setki dziwaków i miłośników filmów grozy. Wkrótce dziewczynie zaczyna udzielać się niepokojący nastrój miasteczka, a krążące legendy o Smakoszu stają się coraz bardziej przerażające. Bohaterowie nie spodziewają się jednak, że tragedia wisi w powietrzu i wkrótce przyjdzie im stanąć oko w oko z wygłodniałą bestią.

Aktorzy

Actor Dee Wallace

Dee Wallace

Actor Sydney Craven

Sydney Craven

Actor Darren Kent

Darren Kent

Actor Gary Graham

Gary Graham

Actor Georgia Goodman

Georgia Goodman

Actor Timo Vuorensola

Timo Vuorensola

empty-image

Terry Bird

Actor Peter Brooke

Peter Brooke

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Obejrzyj film Smakosz: Odrodzenie (2022)

Najnowszy horror Smakosz: Odrodzenie w kinach od 15.09.2022. To kontynuacja kultowej serii, która zadebiutowała w 2001 roku filmem Jeepers Creepers. Akcja osadzona jest 23 lata po wydarzeniach z pierwszej części.

Horrory z cyklu o Smakoszu zdobyły popularność na całym świecie, a teraz Smakosz powraca w produkcji studia Orwo. Reżyserii podjął się Timo Vuorensola, znany z filmu Iron Sky.

Fabuła skupia się na grupie nastolatków, którzy zostają zaatakowani przez tytułowego potwora podczas podróży do Teksasu. Walka o przetrwanie w starciu z diaboliczną istotą, która poluje co 23 lata.

Straszny, krwiożerczy potwór powraca po 23 latach, aby znów siejać spustoszenie. Tym razem jego ofiarami pada grupa nastoletnich pasażerów autobusu.

Gdzie obejrzeć Smakosz: Odrodzenie (2022) online

Smakosz: Odrodzenie jest dostępny legalnie na platformach VOD - Zalukaj, Netflix oraz Amazon Prime. By obejrzeć ten film wystarczy wykupić subskrypcję lub dokonać opłaty jednorazowej.

Na Zalukaj film jest dostępny z polskim lektorem lub napisami. Można go obejrzeć w jakości HD bez limitu odtworzeń. Obecnie trwa promocja, dzięki której nowi użytkownicy mogą skorzystać z 7 dniowego darmowego triala.

Smakosz: Odrodzenie (2022) za darmo online

Jest kilka legalnych sposobów, aby obejrzeć Smakosz: Odrodzenie całkowicie za darmo przez internet:

 • Skorzystać z darmowych zasobów telewizji publicznej - film może pojawić się za kilka miesięcy w ramówce TVP
 • Odczekać na emisję w telewizji kablowej Canal+ - zazwyczaj hity filmowe trafiają tam po około roku od premiery

Niestety obecnie nie ma darmowych platform VOD, które oferowałyby ten tytuł. By go zobaczyć konieczny jest zakup subskrypcji lub opłata jednorazowa PPV.

Smakosz: Odrodzenie

Smakosz: Odrodzenie (15.09.2022) cały film po polsku

Smakosz: Odrodzenie jest dostępny legalnie w polskiej wersji językowej. Film można obejrzeć z lektorem lub napisami po polsku.

Platforma streamingowa Zalukaj oferuje ten tytuł w jakości HD z polskim dubbingiem lub napisami. Dzięki VOD można go oglądnąć na żądanie, bez konieczności pobierania plików.

Oprócz Zalukaju film z lektorem PL można znaleźć także na Netflix oraz Amazon Prime. Usługi te wymagają wykupienia subskrypcji.

Film Smakosz: Odrodzenie (2022) z lektorem

Platforma Zalukaj oferuje film Smakosz: Odrodzenie z polskim lektorem w wysokiej jakości obrazu. Dzięki VOD można go obejrzeć online na komputerze, smart TV lub urządzeniach mobilnych.

Oprócz Zalukaja film z lektorem PL dostępny jest również na Netfliksie oraz Amazon Prime. Te rozwiązania wymagają jednak wykupienia abonamentu.

Nowy film o przerażającym Smakoszu już w polskiej wersji językowej. Straszna zemsta po latach w wykonaniu kultowego potwora.

Gdzie obejrzeć Smakosz: Odrodzenie (2022) za darmo

Niestety aktualnie nie ma legalnego i darmowego sposobu, aby obejrzeć horror Smakosz: Odrodzenie w internecie. Film dostępny na platformach wideo na żądanie, które wymagają opłaty.

Istnieje szansa, że produkcja pojawi się za darmo w telewizji publicznej lub na Canal+ za kilka miesięcy. Jednak na razie jedyną opcją jest skorzystanie z płatnych usług VOD takich jak Zalukaj, Netflix czy Amazon.

Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli obejrzeć ten hit horror z 2022 roku całkowicie za darmo online.

Podsumowanie

Film Smakosz: Odrodzenie to kontynuacja kultowego horroru z 2001 roku. Nowa odsłona cyklu trafiła do kin już 15.09.2022. Opowiada o grupie nastolatków, którzy podczas podróży autobusem zostali zaatakowani przez tytułowego potwora polującego co 23 lata.

Produkcja dostępna jest online na platformach Zalukaj, Netflix oraz Amazon Prime. Można ją obejrzeć legalnie z polskim lektorem lub z napisami w jakości HD. Usługi VOD wymagają jednak wykupienia subskrypcji lub jednorazowej opłaty PPV.

Fani horrorów z pewnością będą zachwyceni powrotem kultowego Smakosza, tym razem w nowoczesnej odsłonie pod batutą znanego reżysera Timo Vuorensoli. Straszliwy potwór polujący na ludzi wraca po 23 latach nieobecności, siejąc grozę wśród swoich ofiar.

Miejmy nadzieję, że film niebawem będzie dostępny za darmo w telewizji publicznej lub na Canal+. Na razie jednak konieczne jest skorzystanie z płatnych serwisów VOD, aby zobaczyć ten hit z 2022 roku w internecie.

10 Podobnych Filmów:

 1. Dobry piesek!
 2. Koszmarna głębia
 3. Potępienie
 4. Skal - Fight for Survival
 5. Gdy rodzi się zło
 6. Planeta Diuna
 7. Out of Darkness
 8. Stopmotion
 9. Puchatek: Krew i miód 2
 10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 926
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Smakosz: Odrodzenie należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

LukiAnon

Smakosz: Odrodzenie to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 28m .
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Ms_Paulla

Smakosz: Odrodzenie to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 28m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 28m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Smakosz: Odrodzenie , to przyjrzyj się ocenie 5.5. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 5.5, Smakosz: Odrodzenie udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Smakosz: Odrodzenie z oceną 5.5, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!