alt

Sanatorium pod Klepsydrą izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating7.7
95
Ocen
calendar1973
time1h 59m
Józef (Jan Nowicki) odwiedza sanatorium doktora Gotarda (Gustaw Holoubek), w którym leczył się jego zmarły ojciec. W tym niezwykłym miejscu przenosi się w przeszłość, którą bezskutecznie próbuje przywrócić w realnym życiu. W surrealistycznej rzeczywistości jego ojciec żyje, a on ponownie jest małym chłopcem. Widzi żydowskie miasteczko, swój rodzinny dom, księżniczkę Biankę (Bożena Adamek), która odrzuciła jego miłość, odchodząc z przyjacielem Rudolfem. Film oparty na prozie Brunona Schulza, jest poetycką refleksją dotyczącą przemijania i sensu życia.

Aktorzy

Actor Mieczysław Voit

Mieczysław Voit

Actor Jerzy Trela

Jerzy Trela

Actor Tadeusz Schmidt

Tadeusz Schmidt

Actor Bożena Adamek

Bożena Adamek

Actor Józef Łodyński

Józef Łodyński

Actor Jerzy Braszka

Jerzy Braszka

Actor Filip Zylber

Filip Zylber

Actor Emir Buczacki

Emir Buczacki

Obejrzyj także

Obejrzyj film "Sanatorium pod Klepsydrą 1973" online

Kultowy film "Sanatorium pod Klepsydrą" w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa z 1973 roku wreszcie dostępny jest online w całości i za darmo! Ten arcydzieło polskiej kinematografii opowiada historię Józefa, który trafia do tytułowego sanatorium. Tam czas płynie inaczej i bohater przeżywa szereg dziwnych, onirycznych przygód.

Film zachwyca niezwykłą, surrealistyczną atmosferą i znakomitą grą aktorską Gustawa Holoubka w roli Józefa. Cały film "Sanatorium pod Klepsydrą" można obejrzeć za darmo online z lektorem lub napisami w języku polskim.

Gdzie obejrzeć film "Sanatorium pod Klepsydrą" z 1973 roku?

Platforma Zalukaj udostępniła na swojej stronie i aplikacjach ten arcyciekawy film online z 1973 roku. Wystarczy wejść na Zalukaj i wyszukać tytuł - możliwość oglądania jest darmowa i bez limitów.

Polecamy również zapisanie filmu na listę obserwowanych lub dodać do ulubionych, aby móc wygodnie wracać do seansu tego intrygującego dramatu w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa.

To dzieło, które każdy powinien znać. "Sanatorium pod Klepsydrą" robi wrażenie i na długo pozostaje w pamięci.

"Sanatorium pod Klepsydrą 1973" - cały film za darmo online

Z okazji 50. rocznicy premiery, Zalukaj udostępnił ten wyjątkowy polski film z 12.12.1973 za darmo dla wszystkich użytkowników. Teraz każdy może obejrzeć "Sanatorium pod Klepsydrą" w wygodny sposób, bez limitów i bez opłat online.

Polecamy skorzystać z okazji i nadrobić ten tytuł z polskiej klasyki filmowej. To surrealistyczny dramat z niepowtarzalną, oniryczną atmosferą, który na zawsze pozostaje w pamięci widzów.

Film "Sanatorium pod Klepsydrą" z 1973 - dostępny w internecie

 • Reżyseria: Wojciech Jerzy Has
 • Obsada: Gustaw Holoubek, Jan Nowicki, Irena Orska
 • Gatunek: dramat, surrealizm
 • Kraj produkcji: Polska
 • Premiera: 12 grudnia 1973

Takie podstawowe informacje na temat kultowego filmu "Sanatorium pod Klepsydrą", który od niedawna można legalnie obejrzeć w internecie na Zalukaj. Na platformie dostępna jest pełna, polska wersja językowa z 1973 roku (lektor lub napisy).

Zachęcamy do (ponownego) obejrzenia tego wybitnego dzieła polskiej kinematografii w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa. Film zachwyca surrealistyczną fabułą i scenografią, a także znakomitą rolą Gustawa Holoubka.

Gdzie można obejrzeć film "Sanatorium pod Klepsydrą 1973"?

Jak już wspomnieliśmy, cały film "Sanatorium pod Klepsydrą" z 1973 roku dostępny jest online na platformie Zalukaj. Aby go obejrzeć, wystarczy:

 1. Wejść na stronę zalukaj.tv
 2. Wyszukać tytuł filmu - "Sanatorium pod Klepsydrą"
 3. Wybrać odcinek z 1973 roku
 4. Włączyć odtwarzanie online za darmo

Obejrzenie tego ponadczasowego arcydzieła polskiej kinematografii jest teraz możliwe w kilka chwil. Gorąco namawiamy do nadrobienia zaległości lub ponownego spotkania z tym niezwykłym dramatu z udziałem Gustawa Holoubka.

Sanatorium pod Klepsydrą

"Sanatorium pod Klepsydrą" z 1973 roku dostępny online

Kultowy film "Sanatorium pod Klepsydrą" z 12 grudnia 1973 roku w końcu trafił do internetu - od teraz można go obejrzeć legalnie, w całości i za darmo online na platformie Zalukaj.

To wybitne arcydzieło polskiej kinematografii w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa, które zachwyca surrealistyczną atmosferą, znakomitą scenografią i aktorstwem. W roli głównej świetny Gustaw Holoubek.

Teraz ten ponadczasowy dramat można oglądać w internecie - polecamy skorzystać z okazji i nadrobić zaległości z tym niezwykłym filmem online. Wciągająca fabuła i magia tego obrazu pozostają w pamięci na długo.

Podsumowanie

Kultowy film "Sanatorium pod Klepsydrą" z 1973 roku w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa jest już dostępny w internecie. Na platformie Zalukaj można obejrzeć legalnie i za darmo to arcydzieło polskiej kinematografii z 12 grudnia 1973 roku. Film zachwyca surrealistyczną, oniryczną atmosferą i świetną rolą Gustawa Holoubka. Polecamy nadrobić zaległości z tym tytułem lub obejrzeć go ponownie online w wygodny sposób i z polskim lektorem.

Platforma streamingowa Zalukaj udostępniła na swojej stronie ten kultowy już film z 1973 roku w rocznicę premiery. Teraz każdy może obejrzeć legalnie i za darmo "Sanatorium pod Klepsydrą” online - to doskonała okazja, by nadrobić zaległości z tym dziełem polskiej kinematografii. Gorąco polecamy ten surrealistyczny dramat z niepowtarzalną rolą Gustawa Holoubka.

Oglądając "Sanatorium pod Klepsydrą” na Zalukaj, można wybrać wersję językową z lektorem lub z polskimi napisami. Film dostępny jest bez limitów i bez reklam - to komfortowy i legalny dostęp do tego arcydzieła z 1973 roku. Zachęcamy do ponownego obejrzenia lub nadrobienia zaległości z tym kultowym już dzisiaj obrazem polskiej kinematografii.

Na koniec warto dodać, że platforma Zalukaj udostępnia film "Sanatorium pod Klepsydrą” w dobrej jakości HD i z opcją oglądania na wielu urządzeniach - komputerze, smartfonie czy smart TV. To wygodny i nowoczesny dostęp do tego ponadczasowego arcydzieła polskiego kina z 1973 roku, które zachwyca do dziś widzów na całym świecie.

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 95
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

AgaMaga

Sanatorium pod Klepsydrą Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

Ms_Paulla

Sanatorium pod Klepsydrą to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 59m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

Latrki2

Sanatorium pod Klepsydrą to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.7. Gorąco polecam!
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7.7, Sanatorium pod Klepsydrą to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

titek

Sanatorium pod Klepsydrą pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.7.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.7, Sanatorium pod Klepsydrą udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Sanatorium pod Klepsydrą z oceną 7.7, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Sanatorium pod Klepsydrą z oceną 7.7.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.7, Sanatorium pod Klepsydrą zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!