alt

San Andreas izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.2
8 225
Ocen
calendar2015
time1h 54m
Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

Aktorzy

Actor Carla Gugino

Carla Gugino

Actor Alexandra Daddario

Alexandra Daddario

Actor Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

Actor Paul Giamatti

Paul Giamatti

Actor Ioan Gruffudd

Ioan Gruffudd

Actor Archie Panjabi

Archie Panjabi

Actor Kylie Minogue

Kylie Minogue

Actor Will Yun Lee

Will Yun Lee

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

San Andreas film online lektor pl

Poszukujesz miejsca, w którym możesz obejrzeć film San Andreas z lektorem polskim online? Wprowadziliśmy ten film do naszej oferty i teraz możesz go obejrzeć u nas za darmo. Opowie on historię ratownika, który wyrusza na niebezpieczną misję, by uratować córkę po trzęsieniu ziemi w Kalifornii.

Ray Gaines pracuje dla ekipy ratowniczej w Los Angeles. Pewnego dnia dochodzi do potężnego trzęsienia ziemi, które niszczy miasto. Mężczyzna postanawia wyruszyć do San Francisco, by odnaleźć i uratować córkę Blake. W tej niebezpiecznej podróży towarzyszy mu rozwiedziona żona Emma. Czy uda im się dotrzeć do dziewczyny zanim nastąpi kolejne trzęsienie ziemi?

Zachęcamy do obejrzenia tego filmu akcji u nas online z polskim lektorem. Gwarantujemy świetną rozrywkę i mnóstwo emocji. Nie musisz rejestrować konta ani płacić, by obejrzeć ten film. Zapraszamy!

San Andreas

San Andreas cały film online gdzie obejrzeć 27.05.2015

Szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć cały film San Andreas? Ta produkcja z 2015 roku zadebiutowała w kinach 27 maja i zebrała bardzo dobre recenzje. Teraz możesz obejrzeć ją również u nas online zupełnie za darmo.

Opowieść skupia się na losach Raya Gainesa, ratownika z Los Angeles. Kiedy potężne trzęsienie ziemi niszczy Kalifornię, mężczyzna rusza do San Francisco, by uratować córkę Blake. W wyprawie pomaga mu była żona Emma. Przed bohaterami niebezpieczna podróż przez zniszczone miasto.

Zachęcamy do obejrzenia tego filmu katastroficznego u nas online. Oferujemy wygodny dostęp do produkcji - nie wymagamy logowania, nie ma tu opłat. Cały film San Andreas z 2015 roku dostępny jest z polskim lektorem.

San Andreas zalukaj hd za darmo 2015

Szukasz miejsca, gdzie możesz za darmo obejrzeć film San Andreas w jakości HD? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Ten film akcji z 2015 roku zebrał bardzo dobre recenzje i stał się hitem kinowym. Opowiada o trzęsieniu ziemi w Kalifornii.

Podczas katastrofy ratownik Ray Gaines postanawia wyruszyć do San Francisco, by uratować córkę Blake. Pomaga mu w tym była żona Emma. Przed bohaterami pełna emocji i niebezpieczeństw podróż. Czy zdołają pokonać zniszczoną trasę i dotrzeć do dziewczyny?

Zapraszamy do obejrzenia tej produkcji u nas online za darmo i bez rejestracji. Oferujemy ją w jakości HD z polskim lektorem. Jest to doskonała okazja, by nadrobić ten hit lub obejrzeć go ponownie!

San Andreas zalukaj pl premum vod 2015

Film "San Andreas" to prawdziwa gratka dla fanów filmów katastroficznych. Oferujemy go z polskim lektorem w jakości premium VOD - warto skorzystać z okazji!

Produkcja ta zadebiutowała w 2015 roku i zebrała świetne recenzje od widzów na całym świecie. Opowiada historię los Angeles, które niszczy potężne trzęsienie ziemi. Ratownik Ray Gaines wyrusza uratować córkę Blake.

Towarzyszy mu w tym niebezpiecznym zadaniu była żona Emma. Czy dotrą do San Francisco zanim nastąpi kolejne trzęsienie? Film gwarantuje mnóstwo emocji i momentów grozy. Zachęcamy do obejrzenia go u nas online z polskim lektorem w jakości premium VOD.

San Andreas

San Andreas zalukaj darmowy film akcja 2015

Szukasz dostępu do darmowego filmu San Andreas z 2015 roku? U nas znajdziesz tę świetną produkcję akcji online i to zupełnie za darmo. Po trzęsieniu ziemi w Los Angeles ratownik Ray Gaines rusza na pomoc córce.

W niebezpiecznej podróży towarzyszy mu była żona Emma. Razem muszą stawić czoło skutkom katastrofy i doprowadzić do San Francisco, gdzie przebywa Blake. Film gwarantuje wciągającą fabułę i mnóstwo zwrotów akcji. Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej oferty.

Oferujemy ten film akcji w wygodny sposób online - bez konieczności rejestracji czy logowania. Dostępny jest z polskim lektorem, więc zrozumiesz każde słowo. Nie przegap tej okazji i zobacz San Andreas za darmo!

San Andreas zalukaj tv dubbing pl 2015

 • Film San Andreas to hit z 2015 roku w gatunku akcji/katastroficznym
 • Opowiada historię ratownika, który rusza na pomoc córce po trzęsieniu ziemi w LA
 • U nas możesz obejrzeć ten film online, zupełnie za darmo

San Andreas to produkcja, która zachwyciła miliony widzów na całym świecie. Teraz i Ty możesz obejrzeć ją u nas, korzystając z polskiego dubbingu. Po potężnym trzęsieniu ziemi w Los Angeles ratownik Ray Gaines rusza do San Francisco, by odnaleźć córkę.

W podróży towarzyszy mu była żona Emma. Razem muszą stawić czoła niebezpieczeństwom i zrujnowanym drogom. Film gwarantuje świetną zabawę i mnóstwo wrażeń. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej platformy i obejrzenia tej produkcji za darmo z dubbingiem.

Podsumowanie

Przedstawiony powyżej artykuł szczegółowo omawia film „San Andreas” z 2015 roku. Dowiadujemy się, że jest to produkcja akcji, która opowiada o losach ratownika z Los Angeles po potężnym trzęsieniu ziemi.

Bohater o imieniu Ray rusza na pomoc córce do San Francisco. W podróży towarzyszy mu była żona Emma. Razem muszą stawić czoła niebezpieczeństwom i zrujnowanym drogom, by dotrzeć na miejsce przed kolejnym trzęsieniem.

Artykuł zachęca do obejrzenia tego filmu na platformie Zalukaj, która oferuje dostęp do produkcji zupełnie za darmo i bez konieczności rejestracji. Film dostępny jest z polskim lektorem lub dubbingiem w jakości HD i VOD.

Gorąco polecamy lekturę tego artykułu przed seansem, aby dowiedzieć się więcej o fabule i poznać opinie na temat tego hitu z 2015 roku. Miłego oglądania!

10 Podobnych Filmów:

 1. Ben Hur
 2. Kung Fu Panda 3
 3. Cena strachu
 4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
 5. Aquaman
 6. El padrino
 7. Exodus: Bogowie i królowie
 8. Bagażnik – uwięziona
 9. Gdy zgasną światła
 10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 8225
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

Dave021

San Andreas można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

LukiAnon

San Andreas to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 54m .
avatar

magsoe

San Andreas to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 54m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Gajdek12

Ocena 6.2 potwierdza, że San Andreas to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć San Andreas, spojrzenie na ocenę 6.2 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak San Andreas z oceną 6.2, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

IziMovie1

Z oceną 6.2, San Andreas zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!