alt

Ratatuj izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating7.8
16 239
Ocen
calendar2007
time1h 51m
Remy marzy o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie - niechętna rodzina i fakt, iż jest szczurem. Nasz bohater jednak się tym nie zraża i dzielnie dąży do realizacji celu. Zbieg okoliczności sprawia, że trafia on do kanałów mieszczących się dokładnie pod ekskluzywną paryską restauracją. Początkowo Remy nie jest w lokalu mile widziany, ale pasja gotowania bierze górę nad różnicami gatunkowymi. Wkrótce cały kulinarny światek zostaje wywrócony do góry nogami... (za filmweb.pl)

Aktorzy

Actor Brad Garrett

Brad Garrett

Actor Brian Dennehy

Brian Dennehy

Actor Will Arnett

Will Arnett

Actor Peter O'Toole

Peter O'Toole

Actor James Remar

James Remar

Actor John Ratzenberger

John Ratzenberger

Actor Patton Oswalt

Patton Oswalt

Actor Ian Holm

Ian Holm

Obejrzyj także

Ratatuj (2007) film online

Jeśli szukasz gdzie obejrzeć w całości fantastyczny film animowany „Ratatuj” z 2007 roku, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten niezwykły obraz studia Pixar opowiada historię szczura o imieniu Remy, który marzy, by zostać kucharzem w Paryżu.

Remy uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni, choć jego ojciec uważa, że jako szczur powinien trzymać się z daleka od ludzi. Pewnego dnia los rzuca Remy'ego do kanałów Paryża, gdzie przypadkowo zatrzymuje się w restauracji znaną jako „Gusteau”. Tam też poznaje Linginiego – młodego, nieudolnego kucharza.

Razem postanawiają stworzyć wyjątkowe danie dla surowego krytyka kulinarnego. Ich współpraca okazuje się niezwykle owocna, choć pełna zabawnych perypetii. Czy Linginiemu i Remy'emu uda się oszukać wszystkich, że to człowiek stoi za wyjątkowymi potrawami?

Gdzie obejrzeć cały film „Ratatuj”?

Film „Ratatuj” można obejrzeć za darmo i legalnie na portalu Zalukaj. Jest on dostępny w jakości HD z polskim lektorem. Nie trzeba rejestrować konta ani płacić za dostęp.

Wystarczy wejść na stronę Zalukaj i w wyszukiwarce wpisać tytuł filmu. Po kliknięciu w interesujący nas obraz, zostaniemy przekierowani do odtwarzacza. Możemy wtedy od razu zanurzyć się w świecie gustownych dań pod okiem zwariowanego szczura Remy'ego!

Ratatuj

Ratatuj (2007) zalukaj hd

Jakość obrazu w „Ratatuj” dostępnym na Zalukaj to 720p, czyli standardowy HD. Dla filmu animowanego taka rozdzielczość w zupełności wystarczy, by cieszyć się atrakcyjną oprawą wizualną.

Dodatkowo Zalukaj oferuje buforowanie materiału – nie musimy obawiać się więc przerw w odtwarzaniu nawet przy wolniejszym łączu internetowym. To zdecydowanie najlepszy wybór, by obejrzeć „Ratatuj” w dobrej jakości za darmo.

Niecodzienna historia szczura Remy'ego, który z pasji do gotowania trafia do paryskiej restauracji, z pewnością Was rozbawi i zachwyci. W tej bajce od studia Pixar kryje się też uniwersalne przesłanie o realizacji marzeń i pokonywaniu stereotypów. Gorąco polecam obejrzeć „Ratatuj” w wersji HD na Zalukaj!

Ratatuj (2007) zalukaj cc

Oprócz wersji z polskim lektorem, portal Zalukaj udostępnia „Ratatuj” także z napisami w języku angielskim. Dla wszystkich szlifujących znajomość tego języka będzie to z pewnością dodatkowa atrakcja.

Angielskie napisy w filmach animowanych ze studia Pixar są zazwyczaj napisane prostym, zrozumiałym językiem. Dzięki temu łatwiej zrozumieć fabułę i dialogi. Warto to wykorzystać nie tylko dla rozrywki, ale i nauki!

 • Film dostępny legalnie i za darmo w HD na Zalukaj
 • Możliwość obejrzenia z polskim lektorem lub angielskimi napisami
 • Pixar gwarancją świetnej zabawy dla całej rodziny

Ratatuj (2007) zalukaj pl

Jak już wspomnieliśmy, „Ratatuj” można obejrzeć na Zalukaj w polskiej wersji językowej – zarówno z lektorem, jak i z angielskimi napisami. Dla widzów nieznających biegle angielskiego z pewnością wygodniejszy będzie lektor pl.

Usłyszymy wtedy dialogi bohaterów w rodzimym języku, co pozwoli w pełni skupić się na seansie. Polski dubbing w filmach animowanych od Pixara zazwyczaj utrzymuje wysoki poziom, więc możemy liczyć na dobrą jakość.

Ratatuj (2007) zalukaj za darmo

Portal Zalukaj udostępnia wiele filmów, seriali i programów rozrywkowych w modelu VOD (video on demand) zupełnie za darmo. Wśród nich znajdziemy oczywiście favoryta widzów – animację „Ratatuj” w reżyserii Brada Birda.

Zalukaj pozwala oglądać zawartość portalu bez opłat, rejestracji konta i konieczności instalacji dodatkowych aplikacji typu torrent. Wystarczy wejść na stronę, wyszukać interesujący nas film i cieszyć się seansem!

Ratatuj

Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiliśmy, gdzie można obejrzeć film „Ratatuj” z 2007 roku w całości i za darmo. Ten animowany hit studia Pixar opowiada niecodzienną historię szczura Remy'ego, który marzy o karierze kucharza.

Polecamy obejrzenie „Ratatuj” na portalu Zalukaj, który udostępnia ten obraz w jakości HD z polskim lektorem. Można też włączyć angielskie napisy. Zalukaj nie wymaga rejestracji ani opłat za dostęp do filmów.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do obejrzenia tej zabawnej i pełnej ciepła animacji od Pixara. Jeśli lubicie dobre kino familijne, na pewno nie pożałujecie czasu spędzonego w towarzystwie Remy'ego i Linginiego. Smacznego!

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi materiałami rozrywkowymi w jakości HD, które Zalukaj udostępnia całkowicie za darmo. To świetna alternatywa dla tradycyjnej telewizji czy płatnych serwisów VOD!

10 Podobnych Filmów:

 1. Pies i Robot
 2. Wielkodomscy – film
 3. Kung Fu Panda
 4. Shrek
 5. Nasze magiczne Encanto
 6. Trolle 3
 7. Koralina i tajemnicze drzwi
 8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
 9. Megamocny
 10. Leo
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 16239
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Pixar
avatar

Mailosz

Ratatuj należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Pixar
avatar

Ms_Paulla

Ratatuj to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 51m. Gorąco polecam
avatar

Matek

Mocna ocena 7.8 sugeruje, że Ratatuj to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.8, Ratatuj udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Ratatuj z oceną 7.8, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Ratatuj, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.8 sugeruje, że Ratatuj to pozycja obowiązkowa dla fanów Pixar.