alt

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating7.3
13 711
Ocen
calendar2007
time2h 49m
Zawadiacki błysk w oku nie pomoże szarmanckiemu kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp) wydostać się z pułapki Davy'ego Jonesa (Bill Nighy) kryjącej się na krańcu świata. Tym razem nie ucieknie stamtąd przy pomocy rumu, czy związanych lianami żółwi. By wyzwolić pirata, Will Turner (Orlando Bloom), Elizabeth Swann (Keira Knightley) i kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) zawiązują sojusz i wypływają na najdalsze wody, bowiem tylko gotowi na wszystko śmiałkowie mogą dołączyć do Jacka. W tym czasie, posługując się Latającym Holendrem, Kompania Wschodnioindyjska realizuje plan oczyszczenia mórz z wszelkich korsarzy.

Aktorzy

Actor Orlando Bloom

Orlando Bloom

Actor Bill Nighy

Bill Nighy

Actor Johnny Depp

Johnny Depp

Actor Stellan Skarsgård

Stellan Skarsgård

Actor Naomie Harris

Naomie Harris

Actor Keira Knightley

Keira Knightley

Actor Jonathan Pryce

Jonathan Pryce

Actor Geoffrey Rush

Geoffrey Rush

Obejrzyj także

Piraci z Karaibów 3: Na krańcu świata (2007) - Gdzie obejrzeć?

Trzecia i ostatnia część kultowej serii filmów Piraci z Karaibów zatytułowana Na krańcu świata miała swoją premierę 19 maja 2007 roku. W rolach głównych ponownie zobaczymy Johnny'ego Deppa jako charyzmatycznego kapitana Jacka Sparrowa, Keirę Knightley jako Elizabeth Swann oraz Orlando Blooma jako Willa Turnera.

Fabuła filmu jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzednich części serii. Tym razem załoga Czarnej Perły wyrusza na spotkanie z legendarnymi piratem Sao Fengiem oraz Kapitanem Barbossą, aby stawić czoła Cutlerowi Beckettowi dowodzącemu Kompanią Wschodnioindyjską i ocalić piratów przed zagładą.

Fabuła i oceny filmu z 2007 roku

Film Piraci z Karaibów: Na krańcu świata zebrał bardzo dobre recenzje od krytyków i fanów, osiągając wysokie oceny na portalach takich jak Filmweb czy IMDb. Chwalony był przede wszystkim za znakomitą, pełną akcji fabułę, doskonałe efekty specjalne oraz kreacje aktorskie głównej obsady.

Wielu widzów uznało trzecią odsłonę przygód Jacka Sparrowa za najlepszą w całej serii. Film łączy w sobie to, co najlepsze z poprzednich części - wciągającą historię, poczucie humoru i niezwykłą charakterystykę postaci stworzonych przez Deppa i Knightley.

Ostatnia część trylogii Piraci z Karaibów z 2007 roku

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata to zwieńczenie pierwszej trylogii opowieści o przygodach ekscentrycznego kapitana Jacka Sparrowa i jego załogi. Film stanowi emocjonującą konkluzję wątków zapoczątkowanych w Upiornych piratach z 2003 roku.

Finałowa odsłona serii oferuje widzom wszystko, za co pokochali tę historię - niezwykłe postacie, wciągającą akcję na morzach, intrygującą mitologię świata przedstawionego i sporą dawkę humoru. To obowiązkowa pozycja dla fanów przygód kapitana Jacka Sparrowa.

Johnny Depp jako kapitan Jack Sparrow w filmie z 2007

Jak zawsze ogromnym atutem filmu jest kreacja Johnny'ego Deppa w roli charyzmatycznego a zarazem ekscentrycznego pirata, Jacka Sparrowa. Aktor znakomicie oddaje charakter tej postaci - jej luzacki styl bycia, poczucie humoru i skłonność do popadania w niecodzienne tarapaty.

Johnny Depp stworzył jedną z najbardziej kultowych postaci w historii kina.

Trzecia część przynosi wiele zabawnych i charakterystycznych scen z udziałem Jacka Sparrowa, które na stałe zapisały się w pamięci widzów. Depp po raz kolejny udowadnia, że idealnie czuje tę postać i sprawia, że każda chwila z jego udziałem na ekranie to istna ucztą dla oka.

Elizabeth Swann (Keira Knightley) i Will Turner w 3 części Piratów

Niezwykle ważną rolę odgrywają również Elizabeth Swann grana przez Keirę Knightley oraz Will Turner, którego kreuje Orlando Bloom. Para bohaterów przechodzi w trzeciej odsłonie serii szereg fascynujących przygód i rozterek, a losy ich burzliwego związku stają pod znakiem zapytania.

Aktorzy świetnie budują emocjonalny wydźwięk opowieści i chemie między swoimi bohaterami. Romantyczny wątek Elizabeth i Willa oraz ich niezwykła przemiana dodają filmowi głębi i wzruszeń.

Barbossa powraca w filmie Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Nie mogło również zabraknąć Geoffrey'a Rusha, który ponownie wciela się w postać tajemniczego Hectora Barbossy. Jego powrót do świata żywych zapowiadany już w scenie po napisach drugiej części wywołał spore zamieszanie i ożywił na nowo konflikt z Jackiem Sparrowem.

Hektor Barbossa to jeden z najciekawszych i najbardziej złożonych bohaterów całej sagi - trudno jednoznacznie określić czy to antagonista czy może sprzymierzeniec głównych bohaterów. Jego udział z pewnością wzbogaca film i sprawia, że dynamicznie rozwija się akcja.

Finałowa walka za skarbami i wolnością w filmie z 19.05.2007

Trzecia część Pirates of the Caribbean przynosi zwieńczenie epickiej opowieści rozpoczętej cztery lata wcześniej. To 150 minut wspaniałej przygody, akcji, humoru i wzruszeń z udziałem ulubionych bohaterów milionów widzów na całym świecie.

Finałowy pojedynek o skarby, wolność, miłość i życie rozegra się na krańcu mapy znanego świata. A wszystko przy akompaniamencie świetnej muzyki Hansa Zimmera. Gorąco polecamy ten film!

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Podsumowanie

Film „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” to emocjonujące zwieńczenie piratów przygód rozpoczętych w 2003 roku. Ostatnia odsłona kultowej serii z Johnny'm Deppem, Keirą Knightley i Orlandem Bloomem w rolach głównych zachwyciła zarówno fanów, jak i krytyków.

Produkcja z 2007 roku zebrała bardzo dobre oceny za wciągającą fabułę, świetne efekty specjalne i wyraziste, niezwykle barwne postacie. Wielu widzów uznało, że „Na krańcu świata” to najlepsza część przygód kapitana Jacka Sparrowa i jego załogi.

Trzecia odsłona serii łączy w sobie wszystkie elementy, które sprawiły, że fani pokochali tę historię - intrygującą mitologię świata przedstawionego, wciągającą akcję na morzach, humor i chemie pomiędzy bohaterami granej przez gwiazdorską obsadę.

„Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” to film, który warto obejrzeć wielokrotnie, aby dostrzec wszystkie smaczki fabularne i aktorskie kreacje. Gorąco polecamy tę pozycję fanom piratów przygód oraz wysokobudżetowych blockbusterów!

10 Podobnych Filmów:

  1. Ben Hur
  2. Kung Fu Panda 3
  3. Cena strachu
  4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
  5. Aquaman
  6. El padrino
  7. Exodus: Bogowie i królowie
  8. Bagażnik – uwięziona
  9. Gdy zgasną światła
  10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 13711
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

9 Komentarzy

avatar

LukiAnon

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 49m .
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

dx87

Film Piraci z Karaibów: Na krańcu świata to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 49m.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 2h 49m, to angażują od początku do końca.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.3 nie wzięła się znikąd - Piraci z Karaibów: Na krańcu świata po prostu wciąga.
avatar

Gajdek12

Ocena 7.3 potwierdza, że Piraci z Karaibów: Na krańcu świata to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.3, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!