alt

Nimfomanka: Część 2 izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.8
2 782
Ocen
calendar2013
time2h 04m
W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

Aktorzy

Actor Willem Dafoe

Willem Dafoe

Actor Mia Goth

Mia Goth

Actor Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

Actor Stellan Skarsgård

Stellan Skarsgård

Actor Uma Thurman

Uma Thurman

Actor Charlotte Gainsbourg

Charlotte Gainsbourg

Actor Christian Slater

Christian Slater

Actor Jamie Bell

Jamie Bell

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Odważne sceny po wstępie

Kontynuacja dziejów głównej bohaterki z pierwszej części filmu Nimfomanka: Część 2 z 2013 roku w reżyserii Larsa von Triera przynosi kolejne zaskakujące zwroty akcji. Po szokującym początku, widzowie mogą spodziewać się wciągającej fabuły pełnej niespodziewanych wydarzeń. Cały film online dostępny jest z lektorem lub napisami m.in. na platformie Zalukaj.

Już pierwsze sceny zapowiadają mocne emocje. Twórcy nie oszczędzają widza i pokazują bezpruderyjnie kolejne perypetie nimfomanki. Wstrząsające momenty przeplatają się z chwilami zadumy i poszukiwania odpowiedzi na dręczące bohaterkę pytania.

Nimfomanka: Część 2

Kontynuacja wydarzeń z części pierwszej

Fani twórczości Larsa von Triera nie mogą przegapić kontynuacji kontrowersyjnego obrazu z 2013 roku. Nimfomanka: Część 2 to prawdziwa gratka dla miłośników kina artystycznego i produkcji, które nie boją się przekraczać granic.

Tym razem reżyser pokazuje dalsze dramatyczne losy kobiety uzależnionej od seksu. Po burzliwych wydarzeniach z pierwszej części bohaterka próbuje uporać się z przeszłością i znaleźć odpowiedź na dręczące ją pytania. Widzowie mogą spodziewać się wciągającej fabuły i mocnych scen bez kompromisów.

Rozterki głównej bohaterki po wyjściu ze szpitala

Po szokujących i kontrowersyjnych scenach otwierających film, akcja przenosi się do szpitala, gdzie główna bohaterka trafia w dramatycznych okolicznościach. Tam też poznaje tajemniczego mężczyznę, z którym prowadzi długie rozmowy na temat sensu życia i miłości.

Po wyjściu ze szpitala kobieta musi zmierzyć się z przeszłością i podjąć próbę uporządkowania swojego życia. Rozpoczyna poszukiwania odpowiedzi na dręczące ją pytania. Widzowie mogą śledzić jej wewnętrzne rozterki i dylematy.

Poszukiwanie odpowiedzi i rozwiązania problemu

Po wstrząsających przeżyciach bohaterka stara się uporać z przeszłością i problemem nałogowego uprawiania seksu. Rozpoczyna poszukiwanie odpowiedzi, które pomogłyby jej zrozumieć samą siebie i znaleźć rozwiązanie.

Wędruje przez wspomnienia z dzieciństwa i młodości. Próbuje zrozumieć, skąd wzięła się jej niezwykła fascynacja seksem i dlaczego stał się on niezbędnym elementem jej życia.

Nie oceniaj, zanim nie zrozumiesz - pouczające przesłanie filmu trafia w sedno problemu.

Nimfomanka: Część 2

Nieoczekiwane zwroty akcji i finał

Mimo początkowych deklaracji i chęci zmiany, bohaterka wciąż wpada w sidła nałogu. Jej życie naznaczone jest nieoczekiwanymi zwrotami akcji, a los płata jej kolejne figle. Czy zdoła odnaleźć upragniony spokój i spełnienie?

Finał filmu przynosi zaskakujące rozstrzygnięcie, które każdy widz musi zobaczyć sam. Lars von Trier po raz kolejny udowadnia, że potrafi wzbudzić silne emocje i poruszyć nawet najbardziej wrażliwe tematy.

Pouczające przesłanie i podsumowanie historii

Mimo wstrząsających scen, Nimfomanka: Część 2 niesie ze sobą głębsze przesłanie i daje do myślenia. Reżyser porusza kwestię akceptacji samego siebie i pokonywania własnych słabości.

Bohaterka musi zmierzyć się nie tylko z problemem nałogu, ale przede wszystkim ze swoją psychiką i lękami. Jej historia pokazuje, jak ważne jest zrozumienie i wsparcie ze strony innych, zamiast potępiania. Film zmusza do refleksji i zostawia niewesołe przemyślenia, ale na pewno nie pozostawia obojętnym.

Podsumowanie

Film Nimfomanka: Część 2 z 2013 roku to kontynuacja kontrowersyjnej historii kobiety uzależnionej od seksu. Reżyser Lars von Trier nie idzie na żadne kompromisy i pokazuje wstrząsające losy bohaterki, która próbuje uporać się z przeszłością i problemem nałogu. Choć film szokuje odważnymi scenami, niesie ze sobą głębsze przesłanie o akceptacji i pokonywaniu własnych słabości. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom kina artystycznego i fanom twórczości Larsa von Triera. Film dostępny jest z lektorem i napisami na platformie Zalukaj, gdzie można obejrzeć go online w wersji HD.

Nimfomanka: Część 2 to emocjonująca podróż przez ludzką psychikę i ciemne zakamarki duszy. Bohaterka przechodzi szokującą przemianę i próbuje zrozumieć samą siebie oraz pokonać destrukcyjny nałóg. Przeplatające się zwroty akcji i nieoczekiwane rozstrzygnięcia trzymają w napięciu do ostatnich minut. Film pokazuje, jak ważne jest okazywanie wsparcia i zrozumienia osobom zmagającym się z problemem uzależnienia. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim odbiorcom otwartym na nowe doświadczenia filmowe.

Mimo kontrowersyjnych scen, Nimfomanka: Część 2 to przede wszystkim poruszająca opowieść o człowieku, który pragnie odnaleźć siebie i swój własny cel w życiu. Reżyser subtelnie prowadzi widza przez meandry ludzkiej duszy, zmuszając do refleksji. Ten tytuł zostanie z wami na długo po seansie. Gorąco zachęcamy do obejrzenia całości online - dajecie szansę wyjątkowemu kinu poruszać najważniejsze kwestie.

Nimfomanka: Część 2 to film, który trzeba zobaczyć, aby docenić. Lars von Trier kolejny raz pokazuje kunszt reżyserski i umiejętność poruszania wrażliwych tematów. Produkcja wciąga i nie pozostawia obojętnym - zarówno szokującymi scenami, jak i głębokim przesłaniem. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom ambitnego kina. Film dostępny jest online z lektorem lub napisami. Obejrzyj i daj się porwać tej niezwykłej opowieści.

10 Podobnych Filmów:

  1. Strefa interesów
  2. PERFECT DAYS
  3. Wszystkie imiona Boga
  4. Jezus
  5. Nigdzie
  6. W głowie się nie mieści
  7. Bagażnik – uwięziona
  8. After 5. Na zawsze
  9. Gran Turismo
  10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2782
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

9 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Zentropa Entertainments
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Zentropa Entertainments
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Nimfomanka: Część 2 wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.8
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 04m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 04m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 6.8 nie wzięła się znikąd - Nimfomanka: Część 2 po prostu wciąga.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Nimfomanka: Część 2, spojrzenie na ocenę 6.8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!