alt

La niña de la comunión izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.1
198
Ocen
calendar2023
time1h 43m

Aktorzy

Actor Mercè Llorens

Mercè Llorens

Actor Claudia Riera

Claudia Riera

Actor Victor Solé

Victor Solé

Actor Carla Campra

Carla Campra

Actor María Molins

María Molins

empty-image

Manel Barceló

Actor Aina Quiñones

Aina Quiñones

Actor Xavi Lite

Xavi Lite

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

La niña de la comunión (2023) - Okropny horror nawiedzonej dziewczynki

Najnowszy hiszpański horror La niña de la comunión w reżyserii Sebastiána Borenszteina zapowiada się na jeden z najstraszniejszych filmów roku! Produkcja ta, której premiera odbyła się 09.02.2023, opowiada przerażającą historię małej dziewczynki opętanej przez demoniczne moce.

Film skupia się na losach rodziny, która przygotowuje swoją córkę do Pierwszej Komunii Świętej. To radosne wydarzenie zmienia się jednak w prawdziwy koszmar, gdy dziewczynka zaczyna przejawiać paranormalne zdolności. Jej niewinność i wrażliwość ustępują miejsca mrokowi i okrucieństwu.

Obraz grozy nakręcony został w konwencji found footage i ukazuje autentyczne nagrania przerażonej rodziny. Im bliżej komunii, tym bardziej dziewczynka zmienia się w opętane przez demony monstrum. Czy rodzice zdołają ocalić córkę i powstrzymać zło, zanim będzie za późno?

Niebezpieczna moc ciemności w niewinnym ciele

La niña de la comunión

La niña de la comunión (2023) - Straszna opowieść o opętanym dziecku

La niña de la comunión to absolutny hit dla fanów mocnych wrażeń i horrorów opartych na faktach. Film opowiada o przerażających wydarzeniach, które miały miejsce w jednej z hiszpańskich rodzin. To prawdziwa historia, która zmrozi krew w żyłach nawet największym twardzielom.

Bohaterami są Maria, Juan i ich córka Anna, którzy prowadzą szczęśliwe, spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy dziewczynka zbliża się do wieku Pierwszej Komunii Świętej. Z dnia na dzień staje się bardziej agresywna i niestabilna emocjonalnie. Przejawia paranormalne zdolności, mówi niezrozumiałym głosem, a nawet rani swoich bliskich.

Rodzice są przerażeni nieoczekiwaną przemianą ukochanego dziecka. Podejrzewają, że stało się ono ofiarą opętania przez demony. Całą historię rejestrują na nagraniach, które trafiły do sieci. To absolutny majstersztyk kina grozy, który wzbudza autentyczny strach i niepewność.

 • gdzie obejrzeć cały film?
 • zalukaj
 • cały film online

La niña de la comunión (2023) - Przerażające widowisko grozy z Hiszpanii

Hiszpańska kinematografia znów udowadnia, że potrafi tworzyć świetne horrory. Najnowszym przykładem jest film La niña de la comunión w reżyserii Sebastiána Borenszteina. Obraz, którego premiera miała miejsce 09.02.2023, zapowiada się jako przerażające widowisko pełne napięcia i mrocznych scen.

Opowieść skupia się na rodzinie przygotowującej się do Pierwszej Komunii Świętej swojej córki. Radosne i pełne nadziei chwile przerywa seria niewyjaśnionych i coraz bardziej przerażających zdarzeń. Dziewczynka zaczyna się dziwnie zachowywać, a w domu dochodzi do paranormalnych aktywności.

Im bliżej terminu komunii, tym bardziej niepokojące stają się wydarzenia. Przerażeni rodzice zaczynają podejrzewać, że ich córka padła ofiarą opętania. Czy uda im się uratować dziewczynkę i odpędzić złe moce? Tego dowiemy się oglądając ten sugestywny horror.

Czy uda się powstrzymać zło drzemiące w dziecku?

La niña de la comunión (2023) - Prawdziwy koszmar rodziców małej dziewczynki

Horror La niña de la comunión to prawdziwy koszmar rodziców, którzy przygotowują swoją córkę do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Premiera filmu miała miejsce 09.02.2023 i od razu podbiła serca fanów mocnych wrażeń.

Bohaterami są Maria i Juan, którzy prowadzą spokojne, szczęśliwe życie ze swoją córką Anną. Gdy zbliża się dzień komunii dziewczynki, w ich domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Anna zmienia się nie do poznania - staje się agresywna i przejawia nadprzyrodzone zdolności.

Przerażeni rodzice zaczynają podejrzewać, że ich dziecko padło ofiarą opętania. Używają wszelkich środków, by odzyskać utraconą córkę i uwolnić ją od mrocznych mocy. Czy uda im się pokonać zło nim będzie za późno? Odpowiedź przynosi La niña de la comunión.

 • film
 • lektor pl
 • online

La niña de la comunión

Podsumowanie

Hiszpański horror "La niña de la comunión" to przerażająca opowieść o małej dziewczynce, która ulega opętaniu przez demony. Film miał premierę 09.02.2023 i od razu podbił serca fanów mocnych wrażeń. Produkcja, którą wyreżyserował Sebastián Borensztein, opowiada o losach rodziny przygotowującej córkę do Pierwszej Komunii Świętej. Im bliżej uroczystości, tym bardziej zaczyna ona przejawiać paranormalne zdolności i niepokojące zachowania.

Rodzice dziewczynki są przerażeni diaboliczną przemianą swojego dziecka. Podejrzewają, że padło ono ofiarą opętania przez demony. Robią wszystko, by odzyskać utraconą córkę i uwolnić ją od mrocznych mocy. Czy uda im się pokonać zło zanim będzie za późno? Tego dowiemy się oglądając ten przerażający film grozy.

Obraz utrzymany jest w konwencji found footage i ukazuje autentyczne nagrania z kamer przerażonej rodziny. Dzięki temu horror wydaje się jeszcze bardziej realistyczny i przejmujący. To absolutny hit dla fanów mocnych wrażeń, który wzbudza strach i niepewność. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom dreszczyku emocji.

Film "La niña de la comunión" można obejrzeć online w jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Dostępny jest na takich platformach jak zalukaj, gdzie znajdziemy go za darmo lub w abonamencie premium. Ta przerażająca historia na pewno Was nie zawiedzie.

10 Podobnych Filmów:

 1. Dobry piesek!
 2. Koszmarna głębia
 3. Potępienie
 4. Skal - Fight for Survival
 5. Gdy rodzi się zło
 6. Planeta Diuna
 7. Out of Darkness
 8. Stopmotion
 9. Puchatek: Krew i miód 2
 10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 198
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

LukiAnon

La niña de la comunión to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 43m .
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 43m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Latrki2

La niña de la comunión to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.1. Gorąco polecam!
avatar

titek

La niña de la comunión pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 6.1.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć La niña de la comunión, spojrzenie na ocenę 6.1 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak La niña de la comunión z oceną 6.1, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.1 nie przekonuje Cię do obejrzenia La niña de la comunión, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

La niña de la comunión z oceną 6.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.1 sugeruje, że La niña de la comunión to pozycja obowiązkowa dla fanów Ikiru Films.