close icon
page-title
Krótki film o miłości
Krótki film o miłości

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Krótki film o miłości
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Wydawca: Zespół Filmowy "Tor"

Krótki film o miłości izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

star7.8
345Ocen
date1988
date1h 27m

Skomentuj

 • avatar

  BoczekBambo

  |6 godziny temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  K-DramaKween

  |4 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  PixelBuster

  |8 dni temu
  Nie mogę przestać myśleć o Krótki film o miłości, to było coś
 • avatar

  TransFormers

  |9 dni temu
  Dupnij se monsterka byku a może zrozumiesz jak włączyć bez reklam
 • avatar

  KaiFilman12

  |11 dni temu
  Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka
 • avatar

  sidney68

  |13 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały

Spis treści

Krótki film o miłości online 1988

Krótki film o miłości to polski dramat z 1988 roku w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Film opowiada historię młodej pary zakochanych, którzy muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu. W rolach głównych występują Grażyna Szapołowska oraz Olaf Lubaszenko.

Film jest już dostępny online na różnych platformach streamingowych. Można go obejrzeć w całości za darmo lub za niewielką opłatą. Platforma Zalukaj oferuje ten tytuł w kilku wersjach językowych, między innymi z lektorem lub napisami w języku polskim.

Gdzie obejrzeć Krótki film o miłości 1988?

Jak już wspomnieliśmy, Krótki film o miłości z 1988 roku jest dostępny na platformie streamingowej Zalukaj. Można go tam obejrzeć legalnie, w dobrej jakości obrazu i dźwięku - warto skorzystać z tej opcji.

Oprócz Zalukaja, film można znaleźć także na mniejszych, niszowych serwisach. Jednak tam jakość i legalność materiałów bywa różna. Dlatego zdecydowanie polecamy obejrzenie tego tytułu właśnie na Zalukaju.

Krótki film o miłości

Krótki film o miłości cały film za darmo

Na Zalukaju istnieje opcja obejrzenia Krótkiego filmu o miłości w całości za darmo. Wystarczy założyć darmowe konto, aby uzyskać dostęp do setek filmów, seriali i programów.

Warto skorzystać z tej promocji - dzięki temu można legalnie obejrzeć ten wybitny polski dramat bez żadnych opłat.

Oprócz darmowego konta premium, Zalukaj oferuje też płatną subskrypcję bez limitu dostępu. Jeśli planujesz oglądać więcej filmów, może się opłacać wykupienie takiej subskrypcji.

Obejrzyj cały Krótki film o miłości online

Nie musisz już szukać Krótkiego filmu o miłości na DVD czy w telewizji. Ten tytuł jest dostępny online na Zalukaju. Możesz go obejrzeć na komputerze, tablecie, smartfonie czy telewizorze poprzez Chromecasta.

Wystarczy wejść na stronę Zalukaja, wpisać tytuł w wyszukiwarce i wybrać interesującą nas wersję językową. Film uruchomi się błyskawicznie, bez konieczności pobierania plików na dysk.

Obejrzysz go w wygodny sposób, mogąc zatrzymywać i wracać do ulubionych scen. Gorąco polecamy tę opcję!

Krótki film o miłości 1988 zalukaj

Platforma Zalukaj to obecnie najlepsze miejsce, aby obejrzeć Krótki film o miłości online. Serwis oferuje ten tytuł w kilku wersjach językowych:

 • z polskim lektorem
 • z polskimi napisami
 • w oryginalnej wersji językowej

Można wybrać dogodny dla siebie wariant. Film odtwarza się w dobrej jakości HD, bez bufferingu. Dostępny jest na urządzenia mobilne i telewizory.

Krótki film o miłości 1988 lektor pl

Fani kina autorskiego koniecznie muszą zobaczyć Krótki film o miłości w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. To poruszająca opowieść o miłości, poświęceniu i walce z losem.

Na Zalukaju film jest dostępny w wersji z lektorem mówiącym po polsku. Dzięki temu każdy widz zrozumie dialogi i fabułę bez problemu.

Zdecydowanie polecamy obejrzenie tego wybitnego dzieła polskiej kinematografii. Warto poznać historię dwojga kochanków w niesprzyjających okolicznościach losowych. To film, który wciąż pozostaje aktualny i porusza widza.

Krótki film o miłości

Podsumowanie

W artykule omówiono polski dramat obyczajowy „Krótki film o miłości” w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Jest on dostępny online na platformie streamingowej Zalukaj, można go tam obejrzeć legalnie i w dobrej jakości obrazu. Film opowiada poruszającą historię młodej pary zmagającej się z przeciwnościami losu i próbującej uratować swoją miłość.

Przedstawiliśmy kilka opcji, gdzie i jak obejrzeć ten tytuł z 1988 roku - z polskim lektorem lub napisami, za darmo lub w płatnej subskrypcji premium. Zachęcamy do skorzystania z oferty Zalukaja, aby poznać tę wciąż aktualną opowieść o uczuciu, poświęceniu i walce z losem.

Mamy nadzieję, że artykuł zachęcił Was do obejrzenia tego wybitnego dzieła polskiej kinematografii. Choć film powstał już ponad 30 lat temu, wciąż wzrusza i pobudza do myślenia. Jego fabuła, reżyseria i gra aktorska to absolutna czołówka polskiego kina.

Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami po seansie Krótkiego filmu o miłości. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii na temat losów bohaterów i przesłania tego poruszającego obrazu.

10 Podobnych Filmów

Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 345

Udostępnij