alt

Indiana Jones i ostatnia krucjata izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating7.8
9 650
Ocen
calendar1989
time2h 07m
Nie ma nic bardziej ekscytującego niż staranie się dotrzymać kroku Jonesom w filmie "Indiana Jones i ostatnia krucjata". Nazistowscy wrogowie Indy'ego powracają i porywają mu ojca, profesora Henry'ego Jonesa, by pomógł odnaleźć Świętego Grala. Od zagubionych miast, po skarby templariuszy i podziemia Wenecji, odkryj źródło wiecznego życia i największą ekranową przygodę Indiany Jonesa!

Aktorzy

Actor John Rhys-Davies

John Rhys-Davies

Actor Harrison Ford

Harrison Ford

Actor Sean Connery

Sean Connery

Actor River Phoenix

River Phoenix

Actor Denholm Elliott

Denholm Elliott

Actor Alison Doody

Alison Doody

Actor Alex Hyde-White

Alex Hyde-White

Actor Vic Armstrong

Vic Armstrong

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Indy po raz trzeci ratuje świat (1989)

Kultowy bohater powraca w trzeciej odsłonie przygód Indiany Jonesa! Tym razem Indy wyrusza na poszukiwanie legendarn ego Świętego Graala w towarzystwie swojego ojca, Henry'ego Jonesa. Razem przemierzają niebezpieczne zakątki Europy, od Wenecji po Alpy, ścigani przez nazistów, którzy również pragną zdobyć ten magiczny artefakt.

To zdecydowanie najlepsza część kultowej trylogii, która zachwyca niesamowitą akcją, humorem i chem ią między Harrisonem Fordem i Seanem Connerym wcielającym się w ojca Indiany. Po latach wciąż pozostaje jednym z najlepszych filmów przygodowych lat 80.

Poszukiwanie Świętego Graala z ojcem

Indy wyrusza w tę niebezpieczną podróż w towarzystwie swojego ojca, Henry'ego Jonesa, granym przez legendarnego Seana Connery'ego. Ich skomplikowane relacje dodają filmowi głębi, a chemia między aktorami sprawia, że ogląda się ich perypetie z ogromną przyjemnością. Ojciec i syn muszą zacząć ufać sobie nawzajem, jeśli chcą pokonać wrogów i odnaleźć Święty Graal.

W tej części poznajemy początki pasji Indy'ego do archeologii i przygód. Dowiadujemy się, skąd wzięło się jego słynne przezwisko i kapelusz. Na ekranie pojawia się też ukochana Indiana - Marion, grana przez Karen Allen.

Niebezpieczna podróż do Wenecji i Austrii

Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. XX wieku w malowniczych plenerach Europy. Indy i jego ojciec przemierzają Wenecję, wiedeńskie kanały, ruiny zamków i alpejskie szczyty w poszukiwaniu tajemniczego Graalu.

Nie brakuje zapierających dech w piersiach pościgów, strzelanin i walk. Naziści depczą im po piętach, gotowi na wszystko, by zdobyć magiczną relikwię.indy musi wykazać się sprytem i odwagą, by im przeszkodzić w tym niec nym planie.

To zdecydowanie najbardziej emocjonująca i pełna zwrotów akcji część przygód Indiany Jonesa.

Walka z nazistami o magiczny kielich

Tym razem przeciwnikami Indy'ego jest cała armia niemieckich nazistów zdeterminowanych, by za wszelką cenę zdobyć Święty Graal. Ich przywódcą jest bezlitosny pułkownik Vogel, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

Indy będzie musiał uciekać przed nazistami na motocyklu, walczyć z nimi na pięści i strzelać do nich, przedzierając się przez kolejne pułapki i zagrożenia. Nie brakuje też pojedynków na miecze. To zdecydowanie najbardziej akcji w całej serii.

Najlepszy film przygodowy lat 80.

Indiana Jones i ostatnia krucjata to klasyk kina przygodowego, który do dziś jest uważany za jeden z najlepszych filmów gatunku w historii. Perfekcyjnie łączy rozrywkę z wartką akcją i humorem. Harrison Ford jest niezastąpiony w roli charyzmatycznego archeologa o niezwykłej determinacji.

Film zdobył nominację do Oscara za efekty specjalne, które do dziś robią wrażenie. Pełne humoru dialogi i genialna obsada aktorska sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana kina przygodowego.

Gdzie obejrzeć Indianę Jonesa 3?

Indiana Jones i ostatnia krucjata jest dostępny na DVD oraz platformach VOD takich jak Zalukaj, gdzie można go obejrzeć w jakości HD z lektorem lub napisami.

Dzięki temu przeżyjesz tę wspaniałą kinową przygodę w domowym zaciszu. Jeśli kochasz klasyczne kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie, koniecznie nadrobić ten tytuł.

Indiana Jones i ostatnia krucjata

Podsumowanie

W artykule przybliżyliśmy historię i najważniejsze wątki filmu "Indiana Jones i ostatnia krucjata" z 1989 roku. Przypomnieliśmy, że jest to trzecia odsłona kultowej serii z Harrisonem Fordem, tym razem u boku legendy kina - Seana Connery'ego. Opisaliśmy przygody Indiany i jego ojca w poszukiwaniu Świętego Graala, ich podróż od Wenecji po Alpy, walkę z nazistami i liczne niebezpieczne zwroty akcji. Podkreśliliśmy, że film zachwyca akcją, humorem i aktorstwem i do dziś uznawany jest za klasykę kina przygodowego z lat 80. Na koniec wskazaliśmy, że obejrzeć go można w serwisach VOD takich jak Zalukaj w jakości HD z lektorem lub napisami.

Artykuł przybliżył fabułę i największe atuty "Indiany Jonesa i ostatniej krucjaty", przekonując, że warto nadrobić ten tytuł, jeśli kochamy klasyczne kino akcji. Przypomnieliśmy najważniejsze wątki i bohaterów, a także miejsca akcji - od Wenecji po Alpy. Podkreśliliśmy gwiazdorską obsadę z Harrisonem Fordem i Seanem Connerym oraz kultowy status filmu. Wskazaliśmy legalne źródła, gdzie można obejrzeć ten hit lat 80. w polskiej wersji językowej.

Artykuł zachęca do obejrzenia filmu przybliżając jego fabułę i zalety w przystępny, angażujący sposób. Przypomina najważniejsze informacje o tym klasyku kina przygodowego i wskazuje gdzie można legalnie obejrzeć ten tytuł online w jakości HD po polsku. To świetna zachęta do nadrobienia lub ponownego obejrzenia przygód Indiany Jonesa.

Podsumowując - artykuł w przystępny i angażujący sposób przybliża fabułę, realia i atuty filmu "Indiana Jones i ostatnia krucjata", przekonując, że to obowiązkowa pozycja dla fanów kina przygodowego. Wskazuje też gdzie można go legalnie obejrzeć online w jakości HD po polsku.

10 Podobnych Filmów:

  1. Ben Hur
  2. Kung Fu Panda 3
  3. Cena strachu
  4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
  5. Aquaman
  6. El padrino
  7. Exodus: Bogowie i królowie
  8. Bagażnik – uwięziona
  9. Gdy zgasną światła
  10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 9650
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

9 Komentarzy

avatar

Mailosz

Indiana Jones i ostatnia krucjata należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Indiana Jones i ostatnia krucjata
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 07m. Gorąco polecam
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.8 nie wzięła się znikąd - Indiana Jones i ostatnia krucjata po prostu wciąga.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.8, Indiana Jones i ostatnia krucjata udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 7.8, Indiana Jones i ostatnia krucjata musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Indiana Jones i ostatnia krucjata z oceną 7.8.
avatar

DaveAmeryka

Indiana Jones i ostatnia krucjata z oceną 7.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.