alt

Guillermo del Toro: Pinokio izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating8.1
2 687
Ocen
calendar2022
time1h 57m
Nagrodzony Oscarem filmowiec Guillermo del Toro przedstawia własną wersję klasycznej powieści Carlo Collodiego o drewnianej kukiełce, która magicznie ożywa, aby wlać otuchę w serce pogrążonego w żałobie stolarza imieniem Geppetto. Ten fantazyjny musical w technice animacji poklatkowej, wyreżyserowany przez Guillermo del Toro i Marka Gustafsona, opowiada o przygodach psotnego i krnąbrnego Pinokia, który szuka swojego miejsca w świecie.

Aktorzy

Actor Ron Perlman

Ron Perlman

Actor Tilda Swinton

Tilda Swinton

Actor Tom Kenny

Tom Kenny

Actor Ewan McGregor

Ewan McGregor

Actor John Turturro

John Turturro

Actor Tim Blake Nelson

Tim Blake Nelson

Actor Christoph Waltz

Christoph Waltz

Actor Cate Blanchett

Cate Blanchett

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Guillermo del Toro: Pinokio 2022 online lektor pl

Nowy film animowany w reżyserii Guillermo del Toro - Pinokio - to adaptacja klasycznej baśni włoskiego pisarza Carlo Collodiego o drewnianej marionetce, która pragnie stać się prawdziwym chłopcem. Premiera filmu odbyła się 09.11.2022 i od razu podbiła serca widzów na całym świecie.

Film udostępniono online z lektorem w języku polskim, więc każdy może obejrzeć tę niezwykłą historię o poszukiwaniu człowieczeństwa i miłości. Gdzie zatem można obejrzeć Pinokio w całości online po polsku?

Jak obejrzeć Guillermo del Toro Pinokio online?

Platforma Zalukaj udostępniła cały film Guillermo del Toro Pinokio za darmo w jakości HD z polskim lektorem. Wystarczy wejść na stronę zalukaj.tv, aby bez logowania się obejrzeć tę wzruszającą animację. Film dostępny jest również na Zalukaj Premium w jakości 4K.

Inną opcją jest portal Zalukaj Pl, gdzie Pinokio można obejrzeć za darmo z reklamami lub wykupić dostęp VIP Zalukaj bez limitów i reklam. Polecamy wersję z polskim dubbingiem, która zachwyca doskonałym aktorstwem.

Guillermo del Toro: Pinokio

Gdzie obejrzeć Guillermo del Toro Pinokio za darmo?

Zalukaj.tv to obecnie najlepsze miejsce, aby obejrzeć cały film Pinokio za darmo online. Wystarczy wejść na stronę zalukaj.tv/filmy/pinokio, aby od razu rozpocząć seans tej niezwykłej animacji Guillermo del Toro. Zalukaj udostępnia ten film bez opłat, aczkolwiek z przerywnikami reklamowymi.

Osoby poszukujące premium wrażeń mogą skorzystać z oferty Zalukaj HD, gdzie za niewielką opłatą można obejrzeć Pinokio w jakości 1080p bez reklam. Polecamy wypróbować serwis przez 7 dni za darmo!

Film Guillermo del Toro Pinokio cały online po polsku

Premiera filmu Guillermo del Toro Pinokio była jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych 2022 roku. Teraz wszyscy chętni mogą obejrzeć tę produkcję w całości online po polsku dzięki platformie Zalukaj.

Animacja od studia Guillermo del Toro prezentuje się zjawiskowo pod względem grafiki i przede wszystkim niezwykłej fabuły. Gorąco zachęcamy do obejrzenia całości filmu online - zarówno dzieci, jak i dorośli będą zachwyceni tą bajką pełną emocji i ważnych przesłań.

Nie przegapcie okazji, aby zanurzyć się w magicznym świecie Pinokia - jednej z najlepszych animacji ostatnich lat!

Guillermo del Toro Pinokio dubbing pl online hd

Guillermo del Toro Pinokio to film, który koniecznie trzeba zobaczyć w jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Na szczęście Zalukaj udostępnia tę produkcję w jakości Full HD 1080p z polskim dubbingiem.

Zachęcamy do oglądania Pinokia w wersji z lektorem, gdyż polski dubbing prezentuje się fenomenalnie. Głosu głównym bohaterom użyczyli uznani aktorzy, m.in. Tomasz Kot jako Geppetto. Gorąco polecamy obejrzeć tę animację online w jakości HD z dubbingiem na Zalukaj.

Guillermo del Toro: Pinokio

Nowy film animowany Guillermo del Toro Pinokio 09.11.2022

9 listopada 2022 roku miała miejsce premiera wyczekiwanego filmu animowanego od Guillermo del Toro - Pinokio. Jest to nowa interpretacja klasycznej historii włoskiego pisarza Carlo Collodiego z 1882 roku.

Film zebrał już fantastyczne recenzje krytyków i widzów na całym świecie. Zachwyca przede wszystkim niezwykłą animacją wykonaną w technice poklatkowej oraz wzruszającą fabułą. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tej nowości - Pinokio Guillermo del Toro to animacja, którą trzeba zobaczyć!

Podsumowanie

Premiera filmu Guillermo del Toro: Pinokio była jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych 2022 roku. Od 9 listopada animację tę można obejrzeć online na platformie Zalukaj w jakości HD z polskim lektorem.

Jest to wspaniała okazja, aby zobaczyć tę magiczną historię o drewnianej marionetce pragnącej stać się prawdziwym chłopcem. Film zachwyca niezwykłą animacją oraz poruszającą fabułą pełną ważnych przesłań. Gorąco polecam obejrzeć cały film online.

Pinokio Guillermo del Toro to produkcja, którą powinien zobaczyć każdy miłośnik animacji. Dostępna jest w jakości HD z polskim dubbingiem na platformie Zalukaj, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadrobić tę filmową nowość. Zachęcam do seansu!

Mam nadzieję, że chociaż w skrócie udało mi się przedstawić, dlaczego Guillermo del Toro: Pinokio jest animacją, którą warto obejrzeć online. Gorąco zachęcam do seansu - będziecie zachwyceni! Film dostępny m.in. na Zalukaj za darmo.

10 Podobnych Filmów:

  1. Pies i Robot
  2. Wielkodomscy – film
  3. Kung Fu Panda
  4. Shrek
  5. Nasze magiczne Encanto
  6. Trolle 3
  7. Koralina i tajemnicze drzwi
  8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
  9. Megamocny
  10. Leo
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 2687
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Guillermo del Toro: Pinokio należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Dave021

Guillermo del Toro: Pinokio można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Guillermo del Toro: Pinokio można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

AgaMaga

Guillermo del Toro: Pinokio Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

LukiAnon

Guillermo del Toro: Pinokio to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 57m .
avatar

dx87

Film Guillermo del Toro: Pinokio to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 57m.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Guillermo del Toro: Pinokio
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Guillermo del Toro: Pinokio , to przyjrzyj się ocenie 8.1. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 8.1, Guillermo del Toro: Pinokio udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Guillermo del Toro: Pinokio z oceną 8.1, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!