alt

Faraon izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.8
69
Ocen
calendar1966
time2h 55m
Starożytny Egipt, XI w. p.n.e. Ramzes XIII. następca tronu, pragnie przeprowadzić reformy i poprawić los biednych podwładnych. Uważa, że należny rozpocząć wojnę z Asyrią, i dzięki wygranej wzbogacić kraj. Jego planom przeciwni są kapłani, którzy mają znaczący wpływ na politykę państwa. Posiadają oni olbrzymie bogactwa, ukryte w podziemnym labiryncie... Jednak ich najpotężniejszą bronią jest wiedza - dostępna jedynie wybranym. Ramzes podejmuje walkę z kapłanami, której celem jest przywrócenie pełni władzy faraonom.

Aktorzy

Actor Barbara Brylska

Barbara Brylska

Actor Kazimierz Opaliński

Kazimierz Opaliński

Actor Ewa Krzyżewska

Ewa Krzyżewska

Actor Mieczysław Voit

Mieczysław Voit

Actor Leonard Andrzejewski

Leonard Andrzejewski

Actor Ryszard Ronczewski

Ryszard Ronczewski

Actor Piotr Pawłowski

Piotr Pawłowski

Actor Emir Buczacki

Emir Buczacki

Obejrzyj także

Faraon 1966 - Obejrzyj za darmo cały film online

Kultowy polski film historyczny „Faraon” z 1966 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, z Jeremim Przyborą w roli tytułowej, warto obejrzeć online za darmo w całości. Ten ponad 2,5-godzinny dramat kostiumowy, nominowany do Oscara, opowiada historię władcy Egiptu Ramzesa XIII.

Film dostępny jest z lektorem lub napisami w języku polskim na wybranych serwisach streamingowych. Warto poświęcić czas, aby zanurzyć się w fascynującym świecie starożytnego Egiptu i przeżyć emocjonującą historię młodego faraona.

Faraon

Faraon 1966 - Gdzie obejrzeć ten dramat z 11.03.1966?

„Faraon” to monumentalny dramat historyczny, którego premiera odbyła się 11 marca 1966 roku. Film zrealizowany przez Zespół Filmowy „Kadr” zebrał entuzjastyczne recenzje i był nominowany do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

Po latach „Faraon” wciąż zachwyca kinomanów. Można go obejrzeć za darmo online na Zalukaj i innych serwisach VOD. 166-minutowy dramat z Jeremim Przyborą warto zobaczyć w całości, aby docenić rozmach produkcji i kunszt twórców.

Faraon z 1966 - Film z Zespołu Filmowego "Kadr" do obejrzenia

„Faraon” to arcydzieło polskiej kinematografii, stworzone przez uznany Zespół Filmowy „Kadr”. Film kręcono w Egipcie, wykorzystując liczne, imponujące plenery. Aktorzy i statyści wcielają się w starożytnych Egipcjan z przekonującą wiarygodnością.

W roli młodego władcy Ramzesa XIII wystąpił Jeremi Przybora. Partnerują mu M. Pieńkowska, P. Łysak, J. Bryniarska i W. Pszoniak. Film można obejrzeć za darmo online z polskim lektorem lub napisami.

Faraon lektor pl - 166 minutowy dramat historyczny

„Faraon” to imponujący dramat historyczny trwający niemal 3 godziny. Opowieść o młodym władcy Egiptu i jego dylematach obfituje w widowiskowe sceny i piękne zdjęcia. Film dostępny jest w wersji z lektorem mówiącym po polsku.

Warto poświęcić czas, by obejrzeć ten arcyciekawy obraz w całości i zanurzyć się w realiach starożytnego państwa nad Nilem. Film można obejrzeć za darmo np. na Zalukaj i cieszyć się seansem przez 166 minut.

Faraon

Faraon 11.03.1966 - Polski dramat z Jeremim Przyborą w roli głównej

„Faraon” to polski dramat historyczny z 1966 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. W roli tytułowej wystąpił Jeremi Przybora. Aktor zagrał młodego władcę Egiptu u progu samodzielnych rządów.

Premiera filmu miała miejsce 11 marca 1966 r. Od tamtej pory „Faraon” zachwyca widzów rozmachem, pięknymi scenami i ponadczasową historią. Film można obejrzeć za darmo z polskim lektorem lub napisami.

Faraon przed premierą - Gdzie obejrzeć ten film z 1966 roku?

Monumentalny dramat historyczny „Faraon” powstał w 1966 roku. Zdobył uznanie krytyków i był nominowany do Oscara. Teraz każdy może go obejrzeć za darmo przed telewizorem lub monitorem.

„Faraon” dostępny jest online m.in. na portalu Zalukaj. 166-minutowy film z polskim lektorem opowiada o losach władcy Egiptu i warto go zobaczyć od deski do deski, by w pełni ocenić jego walory artystyczne.

Podsumowanie

„Faraon” to kultowy polski film z 1966 roku, który można obejrzeć za darmo w całości online. Ten dramat historyczny w reżyserii Jerzego Kawalerowicza ma niemal 3 godziny długości i zachwyca rozmachem produkcji. W roli tytułowej wystąpił Jeremi Przybora.

Film dostępny jest m.in. na portalu Zalukaj z lektorem mówiącym po polsku lub z polskimi napisami. Można go obejrzeć za darmo w wysokiej jakości HD, nie ponosząc żadnych opłat. To doskonała okazja, by zanurzyć się w świecie starożytnego Egiptu i poznać fascynującą historię młodego faraona.

Dramat został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków po premierze 11 marca 1966 roku. Zdobył nawet nominację do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Teraz każdy może ocenić ten arcyciekawy obraz w domowym zaciszu, oglądając go za darmo online na wybranych serwisach VOD.

Warto znaleźć czas, by obejrzeć „Faraona” w całości. Film z 1966 roku do dziś zachwyca rozmachem, pięknymi scenami nakręconymi w Egipcie i ponadczasową historią młodego władcy. Obraz dostępny jest online za darmo z polskim lektorem lub napisami.

10 Podobnych Filmów:

  1. Strefa interesów
  2. PERFECT DAYS
  3. Wszystkie imiona Boga
  4. Jezus
  5. Nigdzie
  6. W głowie się nie mieści
  7. Bagażnik – uwięziona
  8. After 5. Na zawsze
  9. Gran Turismo
  10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 69
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

9 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Faraon można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

AgaMaga

Faraon Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

Ms_Paulla

Faraon to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 2h 55m, to angażują od początku do końca.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.8. Warto poświęcić czas na obejrzenie Faraon.
avatar

titek

Faraon pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 6.8.
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Faraon z oceną 6.8.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Faraon, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Faraon z oceną 6.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.