alt

Asteroid City izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating6.5
1 479
Ocen
calendar2023
time1h 45m
Asteroid City to pustynne miasteczko w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Jest rok 1955. Najsłynniejszą atrakcją miasta jest gigantyczny krater meteorytowy i pobliskie obserwatorium astronomiczne. W ten weekend wojsko i astronomowie zapraszają pięcioro dzieci, które zdobyły nagrody naukowe, aby zaprezentowały swoje wynalazki. Niedaleko, nad wzgórzami, widać chmury grzybów po testach atomowych. To, co zaczyna się jako uroczystość na cześć osiągnięć uczniów, dostaje nieoczekiwanego gościa: kosmitę. Asteroid City zostaje zamknięte, a wojsko wymyśla fałszywą przykrywkę, ale przedwcześnie dojrzali geniusze, w sposób, który przywodzi na myśl młodzież z klasyków Spielberga, mają plan, aby przekazać wiadomość światu zewnętrznemu.

Aktorzy

Actor Tom Hanks

Tom Hanks

Actor Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Actor Willem Dafoe

Willem Dafoe

Actor Margot Robbie

Margot Robbie

Actor Bryan Cranston

Bryan Cranston

Actor Jeff Goldblum

Jeff Goldblum

Actor Edward Norton

Edward Norton

Actor Steve Carell

Steve Carell

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Asteroid City | Film online 2023

Nowy film komediowy "Asteroid City" w reżyserii Wesa Andersona miał swoją premierę 8 czerwca 2023 roku. To opowieść o grupie nastolatków, którzy spotykają się w tytułowym mieście zbudowanym na asteroidzie.

Anderson znów stworzył barwny i niezwykły świat, w którym nie brakuje humorystycznych scen i ciekawych postaci. W rolach głównych występują między innymi Jason Schwartzman, Scarlett Johansson i Jeff Goldblum.

Cały film Asteroid City | Gdzie obejrzeć online?

"Asteroid City" trafiło już do kin, ale gdzie można obejrzeć ten film online? Na razie nie wiadomo, kiedy będzie dostępny na platformach streamingowych, ale na pewno warto śledzić informacje o nim.

Tymczasem jednak najlepszym rozwiązaniem jest obejrzenie "Asteroid City" w kinie, aby w pełni docenić wizualną stronę produkcji. Seans na dużym ekranie z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Asteroid City | Zalukaj hd za darmo

Fani kina Weserie Andersona z niecierpliwością czekają, kiedy "Asteroid City" będzie dostępne za darmo na platformie Zalukaj. Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość lub wybrać się do kina, żeby zobaczyć najnowsze dzieło kultowego reżysera.

Mamy nadzieję, że już niedługo "Asteroid City" trafi do biblioteki Zalukaj i każdy będzie mógł obejrzeć ten niezwykły film w wersji hd za darmo. Na pewno warto go zobaczyć!

Asteroid City | Zalukaj cc dubbing pl

Platforma Zalukaj udostępnia wiele filmów i seriali z polskim dubbingiem. Czy wśród nich znajdzie się również najnowsze dzieło Wesa Andersona?

Na razie "Asteroid City" jest dostępne jedynie w kinach, ale mamy nadzieję, że już niedługo pojawi się w bibliotece Zalukaj. Być może będzie można obejrzeć ten film online z lektorem lub napisami po polsku?

Trzymamy kciuki, aby "Asteroid City" jak najszybciej było dostępne na Zalukaj z polskim dubbingiem! Tylko wtedy dotrze do szerokiego grona widzów w naszym kraju.

Asteroid City | Zalukaj premium napisy pl

Fani kina autorskiego z utęsknieniem wypatrują premiery filmu "Asteroid City" na platformie Zalukaj. Być może dostępna będzie wersja z polskimi napisami?

Mam nadzieję, że "Asteroid City" szybko trafi do biblioteki Zalukaj. Chciałbym zobaczyć ten film z polskimi napisami bez wychodzenia z domu!

Na razie jedyną opcją jest obejrzenie najnowszego dzieła Wesa Andersona w kinie. Być może jednak już niedługo "Asteroid City" będzie dostępne na Zalukaj premium z napisami w naszym ojczystym języku?

Asteroid City | Zalukaj vod lektor pl

Premiera filmu "Asteroid City" Wesa Andersona odbyła się 8 czerwca 2023 roku. Fani z utęsknieniem czekają, aż produkcja będzie dostępna online z polskim lektorem na platformie Zalukaj.

Na razie jedyną opcją, aby zobaczyć ten wyjątkowy film jest wybranie się do kina. Być może jednak już niedługo "Asteroid City" będzie można obejrzeć w Internecie?

Trzymamy kciuki, aby jak najszybciej pojawiła się lektorska wersja tej niezwykłej produkcji na Zalukaj vod! Wówczas o wiele więcej osób będzie mogło docenić kunszt jednego z najbardziej oryginalnych twórców Hollywood.

Asteroid City

Podsumowanie

Premiera filmu "Asteroid City" miała miejsce 8 czerwca 2023 roku. To najnowsze dzieło kultowego reżysera Wesa Andersona, twórcy takich produkcji jak "Grand Budapest Hotel" czy "Fantastyczna pani lis". Tym razem przenosi nas do tytułowego miasta zbudowanego na asteroidzie, które staje się miejscem barwnej opowieści o grupie nastolatków.

Film zebrał bardzo dobre recenzje za rewelacyjną obsadę, wizualną stronę i charakterystyczne dla Andersona poczucie humoru. W rolach głównych wystąpili między innymi Jason Schwartzman, Scarlett Johansson i Jeff Goldblum. Na razie "Asteroid City" można obejrzeć jedynie w kinach, ale fani z niecierpliwością czekają, aż trafi on do biblioteki platformy Zalukaj z polskim lektorem lub napisami.

Mamy nadzieję, że już niedługo każdy chętny będzie mógł obejrzeć ten niezwykły film online i w pełni docenić oryginalną wizję Wesa Andersona. Gorąco polecamy zobaczenie "Asteroid City" przynajmniej w kinie, bo seans na dużym ekranie z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. A być może platforma Zalukaj niespodziewanie udostępni nowy hit z dubbingiem lub napisami?

Podsumowując - "Asteroid City" to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników kina autorskiego. Choć na razie dostępna jedynie w kinach, mamy nadzieję, że wkrótce będzie można obejrzeć ją online na Zalukaj. Gorąco polecamy!

10 Podobnych Filmów:

  1. Pies i Robot
  2. Papá o Mamá
  3. Skal - Fight for Survival
  4. Miłość bez ostrzeżenia
  5. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
  6. Shrek 2
  7. Megamind vs. the Doom Syndicate
  8. Potwory i spółka
  9. Nasze magiczne Encanto
  10. Kung Fu Panda 2
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1479
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

9 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Asteroid City bardzo mi sie podobał, moja ocena to 6.5
avatar

Mailosz

Asteroid City należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

MatVOD

Asteroid City jest dobry i daję mu 6.5 na 1479 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

magsoe

Asteroid City to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

dx87

Film Asteroid City to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 45m.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 45m, to angażują od początku do końca.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Asteroid City
avatar

Matek

Mocna ocena 6.5 sugeruje, że Asteroid City to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Asteroid City, spojrzenie na ocenę 6.5 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!