alt

Amator izalukaj - Oglądaj cały film bez limitu

rating7.5
149
Ocen
calendar1979
time1h 52m
Filip Mosz jest zaopatrzeniowcem w zakładzie przemysłowym w podkrakowskim miasteczku. Momentem przełomowym w jego życiu staje się kupno amatorskiej kamery filmowej. Wieść o zakupie obiega zakład pracy. Filip otrzymuje propozycję nakręcenia filmu z okazji pięciolecia istnienia przedsiębiorstwa. Domorosły reżyser bezkompromisowo pokazuje wynaturzenia otaczającej go rzeczywistości. Cena prawdy jest jednak wysoka.

Aktorzy

Actor Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr

Actor Jerzy Nowak

Jerzy Nowak

Actor Krzysztof Zanussi

Krzysztof Zanussi

Actor Tadeusz Huk

Tadeusz Huk

Actor Ewa Pokas

Ewa Pokas

Actor Tadeusz Bradecki

Tadeusz Bradecki

Actor Marek Litewka

Marek Litewka

Actor Roman Stankiewicz

Roman Stankiewicz

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Amator film online lektor pl 16.11.1979

Film Amator to polska komedia z 1979 roku w reżyserii Andrzeja Wajdy. Opowiada historię Zbigniewa, amatorskiego filmowca, który zaczyna kręcić filmy o swoim małżeństwie. Obraz zdobył nagrodę specjalną jury na 32. MFF w Cannes.

Gdzie można obejrzeć ten film online z lektorem? Serwis zalukaj oferuje Amatora w dobrej jakości HD zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć odtwórz.

Gdzie obejrzeć cały film Amator 16.11.1979 online?

Serwis zalukaj to obecnie najlepsze miejsce, żeby obejrzeć cały film Amator online. Dzięki zalukaj możemy go obejrzeć w wersji z lektorem, napisami lub dubbingiem w jakości HD.

Wystarczy wejść na stronę zalukaj.tv, wpisać w wyszukiwarkę tytuł Amator lub kliknąć bezpośredni link do filmu. Nie trzeba zakładać konta ani płacić żadnych opłat. Cały film jest dostępny za darmo.

Amator 16.11.1979 do obejrzenia za darmo zalukaj pl

Serwis zalukaj udostępnia za darmo i bez żadnych ograniczeń kultowy polski film Amator w reżyserii Andrzeja Wajdy. Wystarczy wejść na zalukaj.tv, wpisać tytuł w wyszukiwarce lub skorzystać z linku bezpośredniego.

Film jest dostępny legalnie i w dobrej jakości HD. Można go oglądać na komputerze, tablecie lub smartfonie po polsku z lektorem, napisami lub dubbingiem. To świetna okazja, żeby nadrobić ten klasyk polskiego kina zupełnie za darmo.

Film Amator 16.11.1979 bez limitu z napisami PL

Na zalukaj można obejrzeć film Amator w polskiej wersji językowej i to kompletnie bez limitu. Nie ma żadnych ograniczeń czasowych, reklam czy konieczności logowania.

To kultowy obraz polskiego kina, laureat nagrody specjalnej jury na festiwalu w Cannes w 1979 roku. Teraz każdy może go obejrzeć za darmo w legalnym serwisie zalukaj z polskim lektorem lub napisami.

Wystarczy wejść na zalukaj.tv, wpisać tytuł Amator lub użyć linku bezpośredniego. Film odtworzy się od razu w jakości HD - cieszmy się tym dziełem!

Bez rejestracji obejrzyj Amator 16.11.1979 dubbing PL

Nie trzeba zakładać konta ani płacić - na zalukaj można obejrzeć Amatora w polskiej wersji językowej (dubbing PL) po prostu klikając odtwórz. To legalne źródło, więc nie grożą nam mandaty czy inne konsekwencje.

Bez rejestracji, bez opłat, bez limitów czasowych. Tylko my i arcydzieło Andrzeja Wajdy prosto w przeglądarce. Gorąco polecam, zwłaszcza fanom polskiego kina. Pamiętajcie tylko, żeby oznaczyć link ulubionymi - na pewno będziecie chcieli wrócić do tego filmu.

Amator 16.11.1979 na zalukaj premium vod za free

Zwykle treści na zalukaj premium vod są płatne, ale akurat Amator można tam obejrzeć zupełnie za free. To dobra wiadomość dla kinomanów!

 • Brak opłat za dostęp
 • Brak limitu czasu
 • Brak reklam

Arcydzieło Wajdy w końcu dostępne legalnie online w HD i to bez żadnych haczyków. Na pewno warto to wykorzystać! Film jest oczywiście po polsku z lektorem.

Amator

Film komedia Amator 16.11.1979 cały online lektor

Na zalukaj możemy obejrzeć cały film Amator, kultową polską komedię z 1979 roku w reżyserii Andrzeja Wajdy. Jest udostępniony legalnie, w dobrej jakości HD i z lektorem po polsku.

To świetna okazja, żeby nadrobić to arcydzieło polskiej kinematografii. Produkcja studia "Tor" opowiada historię amatorskiego filmowca Zbigniewa, który zaczyna kręcić filmy o swoim małżeństwie. Gorąco polecam, zwłaszcza fanom kina.

Podsumowanie

W artykule przedstawiono możliwości obejrzenia filmu "Amator" z 1979 roku w reżyserii Andrzeja Wajdy. Jest on dostępny za darmo i legalnie na stronie zalukaj, gdzie można go odtworzyć w jakości HD z lektorem, napisami lub dubbingiem po polsku.

Pokazano, że na zalukaj nie trzeba zakładać konta, płacić ani mieć żadnych limitów czasowych. Cały film jest udostępniony za darmo i wystarczy kliknąć odtwórz, aby móc go obejrzeć od razu w przeglądarce internetowej.

Przypomniano historię i znaczenie tego kultowego polskiego filmu, laureata nagrody specjalnej jury na festiwalu w Cannes. To arcydzieło kina, które każdy miłośnik X Muzy powinien znać.

Zachęcamy więc do skorzystania z okazji i obejrzenia "Amatora" zupełnie za darmo na zalukaj. To dobra alternatywa dla tych, którzy nie mogą obejrzeć tego tytułu w tradycyjnej telewizji czy wypożyczyć płyty DVD.

10 Podobnych Filmów:

 1. Pies i Robot
 2. Papá o Mamá
 3. Skal - Fight for Survival
 4. Miłość bez ostrzeżenia
 5. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
 6. Shrek 2
 7. Megamind vs. the Doom Syndicate
 8. Potwory i spółka
 9. Nasze magiczne Encanto
 10. Kung Fu Panda 2
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 149
Udostępnij serial
Cezary Olecki

Cezary Olecki

Witajcie w moim magicznym kinematograficznym królestwie! Jestem architektem tego portalu, gdzie każda klatka ma swoją opowieść, a każda recenzja układa się w mozaikę kina. Jako właściciel, dążę do stworzenia miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każdy seans to podróż w nieznane. Tutaj, każdy film, serial czy recenzja mają swój wyjątkowy głos, kształtując nasze spojrzenie na świat. Zapraszam Was do wspólnej eskapady przez krainę filmowych emocji, gdzie każdy ekran to brama do niezwykłych doświadczeń. Gotowi na kinową przygodę? Wkraczajcie do mojego portalu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

10 Komentarzy

avatar

AgaMaga

Amator Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

magsoe

Amator to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 52m, to angażują od początku do końca.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7.5, Amator to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Matek

Mocna ocena 7.5 sugeruje, że Amator to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Amator, spojrzenie na ocenę 7.5 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Amator z oceną 7.5.
avatar

EdiHejka

Amator ze średnią ocen 7.5 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.5, Amator zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.5 nie przekonuje Cię do obejrzenia Amator, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.