Windykator Cały film na Zalukaj

Windykator cały film

Nie poznalibyście tego z kampanii marketingowej, ale Shia LaBeouf nie jest gwiazdą „ The Tax Collector ”. I tym razem aktor nie jest najciekawszą rzeczą w filmie, w który jest zaangażowany – pomimo faktu, że przyciągnął wiele prasy z powodu wytatuowania klatki piersiowej w tej roli. Jak na ironię, jest tylko jedna scena — nasze ostatnie spojrzenie na LaBeouf — w której widzowie mogą dostrzec atrament. W przeciwnym razie „Creeper” (pseudonim teraz na stałe tuszem na brzuchu) spotyka groźniejsze w starannie wciśnięty koszuli Oxford, krawat i bankiera kamizelka nosi dla większości najnowszych South Los Angeles kryminalnej sagi z scenarzysta i reżyser David Ayer , który jest krwawy, ledwo spójny i mniej więcej tak zabawny, jak przeciąganie twarzy po asfalcie z jadącego SUV-a.

Prawdziwą gwiazdą „Poborcy podatkowego” — tytułowego „poborcy podatkowego” gangstera — jest względny nowicjusz Bobby Soto . Wyobraź sobie młodego Che Guevarę ze schludną brodą metroseksualną, a zrozumiesz, co Ayer widział w aktorze, który z łatwością mógłby stać się nazwiskiem markizy. Na razie wydaje się być kolejną ładną twarzą, która pozuje na twardziela. David ma również tatuaż — taki, który brzmi „familia” wielkimi literami na jego klatce piersiowej — niezbyt subtelną wskazówkę, że w jego osobistej hierarchii ważności rodzina ma pierwszeństwo przed niekonwencjonalną codzienną pracą.

1h 27m 2021
Zalukaj - Filmy dla Ciebie ❤️

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Collection
  • Data wydania: 17-09-2021
  • Rodzaj: Thriller

  • Zalukaj, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider
Windykator zalukaj

Zalukaj - miłego seansu!