Schumacher Cały film na Zalukaj

Schumacher cały film

Film Schumacher aspiruje do bycia jak Senna (znowu film). Ale w epoce, w której sportowe filmy dokumentalne przeszły długą drogę, ten film nie różni się zbytnio od tego, co YouTube rzuciłby na ciebie, gdybyś szukał hasła „dokument Schumachera”. W rzeczywistości kilka z nich dałoby większy wgląd w człowieka i jego styl jazdy niż w filmie dokumentalnym.

Film odnosi sukces, ponieważ przypomina nam, że dominacja Schumachera na torze nie wynikała z tego, że jechał najlepszym samochodem, co często słyszy się dzisiaj. Jego pierwsze trzy mistrzostwa świata wyszły z konstruktorami, którzy nie wygraliby, gdyby nie on. Był po prostu najszybszy ze wszystkich, bez wyjątku. Kiedy Schumacher dołączył do Scuderia Ferrari, walczył, a jego chwalebna spuścizna była daleko w lusterku wstecznym.

Schumacher potraktował to jako wyzwanie i zażądał zupełnie nowego poziomu zaangażowania i profesjonalizmu w rozwój samochodu. To właśnie odwróciło losy Rozbrykanego Konia, wywołując okres dominacji, który dorównał Mercedes GP tylko w ostatniej dekadzie, a także po rozpoczęciu ery turbo-hybrydów. Choć filmowi udaje się docenić jego wkład nie tylko w losy zespołu, ale i ogólnie w sport, wciąż nie udaje mu się namalować obrazu człowieka wykraczającego poza to, co było już znane.

1h 52m 2021
Zalukaj - Filmy dla Ciebie ❤️

Zalukaj - miłego seansu!