Baby Money Cały film na Zalukaj

Baby Money cały film

Tytułowe „dziecięce pieniądze” to waluta, której Minny ( Danay Garcia ) i jej chłopak Gil ( Michael Drayer ) potrzebują, gdy niespodziewanie zajdzie w ciążę. To nie jest dobra wiadomość, której szuka para, i nie są stabilni finansowo, ale mimo to się do tego angażują. Więc co dokładnie para pozbawiona gotówki robi z dzieckiem w drodze? Oczywiście zaplanuj napad!

Wraz z kryminalistycznym duetem Tony i Dom ( Travis Hammer i Joey Kern ), kwartet planuje włamanie – Minny stoi na uboczu jako kierowca ucieczki – ale, jak to jest w tradycji filmów tego typu, idzie gwałtownie , ostatecznie rozdzielając je w rzutach paniki.

To właśnie w tej separacji film Mikhaela Bassilliego bardzo mocno wiąże się z przypadkowym spiskiem, jaki często nabywają tego rodzaju ofiary zakładników: z powiązanym outsiderem. W tym przypadku jest to Heidi ( Taja V. Simpson ), pielęgniarka mieszkająca ze swoim synem dotkniętym porażeniem mózgowym ( Vernon Taylor III , który ma porażenie w prawdziwym życiu), która, nie wiecie, leczyła Minny i nie wie, że Gil i Tony szukali schronienia w jej domu.

1h 33m 2021
Zalukaj - Filmy dla Ciebie ❤️

Zalukaj - miłego seansu!